Vyhodnotenie krajských kôl 2022/2023

V dňoch od 26. januára do 14. februára 2023 sa konali krajské kolá 6. ročníka Ekonomickej olympiády pre stredné školy. V jednotlivých krajských mestách Slovenska sme v spolupráci s univerzitami zorganizovali 8 prezenčných podujatí, na ktorých sa zúčastnilo takmer 700 úspešných súťažiacich zo školského kola. Z každého kraja postupujú minimálne traja súťažiaci s najlepším výsledkom z kraja, následne ďalší súťažiaci s najvyšším bodovým ziskom bez ohľadu na príslušnosť ku kraju.

Do celoslovenského finále Ekonomickej olympiády, ktoré sa bude konať 4. mája 2023 v Bratislave, tak postupuje 50 súťažiacich. Všetci účastníci dostanú e-mailovú pozvánku na podujatie. Pre účasť na finále bude potrebné vyplniť krátku online prihlášku, ktorú účastníkom ako aj ich pedagógom zašleme e-mailom.  

Výsledkové listiny za jednotlivé kraje nájdete nižšie. V prípade, že ste vo výsledkovej listine natrafili na nezrovnalosť, alebo máte záujem o informáciu o počte získaných bodoch, prosím napíšte nám na: eo@iness.sk.