Zoznam prihlásených škôl do EO

Prihlásené školy do 7. ročníka Ekonomickej olympiády pre SŠ k 20.09.2023

ŠkolaAdresa Mesto Kraj
Gymnázium Nové ZámkyM.R.Štefánika 16Nové ZámkyNitriansky
Hotelová akadémiaBaštová 32PrešovPrešovský
SOŠ hotelových služieb a obchodu Jabloňová 1351ZvolenBanskobystrický
Spojená škola, organizačná zložka, Stredná odborná škola Jozefa ČabelkuNámestie sv. Martina 5HolíčTrnavský
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidiekuNa lúkach 18LeviceNitriansky
Obchodná akadémia, Kukučínova 2, TrnavaKukučínova 2TrnavaTrnavský
Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca17. novembra 2579ČadcaŽilinský
Spojená škola Kollárova 17, SečovceKollárova 17SečovceKošický
Gymnázium, Jablonská 301/5, MyjavaJablonská 301/5MyjavaTrenčiansky
Gymnázium Andreja KmeťaKolpašská 1738/9Banská ŠtiavnicaBanskobystrický
Sukromna obchodna akademiaPetrovianska 34PrešovPrešovský
Obchodná akadémiaLúčna 4LučenecBanskobystrický
GymnáziumJavorová 5RajecŽilinský
Stredná odborná škola strojnícka Partizánska cesta 76Bánovce nad BebravouTrenčiansky
Evanjelické gymnázium J.A.KomenskéhoŠkultétyho 10KošiceKošický
Stredná odborná škola informačných technológiíTajovského 30Banská BystricaBanskobystrický
Súkromná stredná odborná škola Animus Akademická 4NitraNitriansky
Obchodná akadémia sv. Tomáša AkvinskéhoVysokoškolákov 1760/13ŽilinaŽilinský
Súkromná spojená škola, org. zl. Súkromná obchodná akadémia, EP NitraŠtúrova 22NitraNitriansky
Stredná priemyselná škola dopravná Sokolská 911/94ZvolenBanskobystrický
Obchodná akadémia, Akademika Hronca 8, RožňavaAkademika Hronca 8RožňavaKošický
Stredná priemyselná škola stavebná v NitreCabajská 4NitraNitriansky
Obchodná akadémia BreznoMalinovského 1BreznoBanskobystrický
Hotelová akadémia Malinovského 1BreznoBanskobystrický
SOŠ HandlováLipová 8HandlováTrenčiansky
Gymnázium Ivana HorváthaIvana Horvátha 14BratislavaBratislavský
Gymnázium, Golianova , NitraGymnázium, Golianova 68, 94901 NitraNitraNitriansky
SŠ sv. J. BoscaTrenčianska 66/28Nová DubnicaTrenčiansky
Stredná odborná škola TisovecJesenského 903TisovecBanskobystrický
Gymnázium MetodovaMetodova 2BratislavaBratislavský
Súkromná stredná odborná škola ekonomicko-technickáPostupimská 37KošiceKošický
Stredná odborná škola Bystrická 4ŽarnovicaBanskobystrický
Obchodná akadémiaBernolákova 26Zlaté MoravceNitriansky
Stredná odborná škola technickáJ.Švermu 1ZvolenBanskobystrický
Stredná odborná škola obchodu a služiebUl. 1. mája 1264PúchovTrenčiansky
Gymnázium Dubnica nad VáhomŠkolská 2Dubnica nad VáhomTrenčiansky
Obchodná akadémiaWatsonova 61KošiceKošický
Spojená školaHlavná 2ŽilinaŽilinský
Obchodná akadémiaKapušianska 2MichalovceKošický
Stredná priemyselná škola stavebná E. Belluša, Staničná 4 Trenčín, 91105Staničná 4 Trenčín, 91105TrenčínTrenčiansky
Stredná odborná škola techniky a služiebCintorínska 4NitraNitriansky
Obchodná akadémia, F. Madvu 2, PrievidzaF. Madvu 2PrievidzaTrenčiansky
Spojená škola, Komárňanská 28, Nové ZámkyKomárňanská 28, 940 75 Nové zámkyNové ZámkyNitriansky
Obchodná akadémiaKálmána Kittenbergera 2LeviceNitriansky
Obchodná akadémia PopradMurgašova 94PopradPrešovský
Gymnázium sv. AndrejaNám. A. Hlinku 5RužomberokŽilinský
Stredná odborná škola dopravnáZelená 2MartinŽilinský
Stredná priemyselná škola strojnícka Komenského 2 KošiceKomenského 2KošiceKošický
Gymnázium Metodova 2BratislavaBratislavský
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidiekuZavarská 9TrnavaTrnavský
Spojená školaJarmočná 1Modrý KameňBanskobystrický
Gymnázium sv. Jána ZlatoústehoLesná 28HumennéPrešovský
Gymnázium Jána Chalupku BreznoŠtúrova 13BreznoBanskobystrický
SOŠ ekonomiky, hotelierstva a služieb J. Andraščíka Pod Vinbargom 3BardejovPrešovský
Spojená školaJarmočná 108Stará ĽubovňaPrešovský
Spojená škola de La SalleČachtická 14BratislavaBratislavský
Stredná športová školaDlhé hony 5766/16PopradPrešovský
Gymnázium M. M. Hodžu Liptovský Mikuláš Ul. M. M. Hodžu 860/9Liptovský Mikulᚎilinský
Stredná odborná škola obchodu a služiebŠkolská 4MichalovceKošický
Gymnázium Alberta EinsteinaEinsteinova 35BratislavaBratislavský
Gymnázium F.V. Sasinka SkalicaNám. slobody 3SkalicaTrnavský
Škola umeleckého priemyslu TrenčínStaničná 8TrenčínTrenčiansky
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovMudroňova 20PrešovPrešovský
Súkromné gymnázium Katkin park II.Katkin park 2KošiceKošický
Gymnázium Alberta EinsteinaEinsteinova 35BratislavaBratislavský
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, NitraBolečkova 2, 950 50 NitraNitraNitriansky
Súkromná SOŠ ekonomická KOŠICKÁ AKADÉMIATajovského 15KošiceKošický
Obchodná akadémia Jesenského 259/6Považská BystricaTrenčiansky
Hotelová akadémia Otta Brucknera Dr. Alexandra 29AKežmarokPrešovský
Súkromná spojená škola, org. zl. Súkromná obchodná akadémia, EP NitraŠtúrova 22NitraNitriansky
Obchodná akadémia - Kereskedelmi AkadémiaK. Mikszátha 1Rimavská SobotaBanskobystrický
Evanjelické gymnázium J.A.Komenského Škultétyho 10KošiceKošický
Stredná odborná škola dopravy a služieb StrážskeMierová 727StrážskeKošický
Súkromná stredná odborná školaSaleziánska 18ŽilinaŽilinský
Stredná odborná škola obchodu a služieb Stavbárska 11MartinŽilinský
Gymnázium Andreja KmeťaKolpašská 1738/9Banská ŠtiavnicaBanskobystrický
Obchodná akadémia D. M. Janotu ČadcaUl. 17. novembra 2701ČadcaŽilinský
Stredná odborná škola polytechnickáSládkovičova ulica 104RužomberokŽilinský
Obchodná akadémia Považská BystricaJesenského 259/6Považská BystricaTrenčiansky
GymnáziumTrebišovská 12KošiceKošický
Hotelová akadémia ľudovíta WinteraStromová 34PiešťanyTrnavský
Stredná odborná škola polytechnickáSládkovičova ulica 104RužomberokŽilinský
Obchodná akadémia M. Hodžu TrenčínM. Rázusa 1TrenčínTrenčiansky
Súkromná stredná odborná školaul. 29.augusta 4812PopradPrešovský
Súkromná stredná odborná školaDukelská 33GiraltovcePrešovský
Obchodná akadémia PezinokMyslenická 1PezinokBratislavský
Obchodná akadémia Mareka FrauwirthaTajovského 25Banská BystricaBanskobystrický
GymnáziumHlinska 29ŽilinaŽilinský
Stredná odborná škola obchodu a služiebPiešťanská 2262/80Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky
SOŠ dopravnáŠkolská 66TrenčínTrenčiansky
Obchodná akadémiaDlhá 256SenicaTrnavský
Stredná odborná škola technická HumennéDružstevná 1474/19HumennéPrešovský
Gymnázium, Javorová 16Javorová 16Spišská Nová VesKošický
Gymnázium sv. Tomáša AkvinskéhoZbrojničná 3KošiceKošický
Spojená škola sv. JozefaKlčové 87Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky
Stredná odborná škola hotelováHorný Smokovec 17026Vysoké TatryPrešovský
Stredná odborná škola podnikania a služiebHattalova 968/33NámestovoŽilinský
Gymnázium, Opatovská cesta 7, KošiceOpatovská cesta 7KošiceKošický
Gymnázium Matky AlexieJesenského 4/ABratislavaBratislavský
SOŠ hotelových služieb a obchoduZdravotnícka 3Nové ZámkyNitriansky
Spojená škola sv. Jána Pavla II.Dlhé hony 3522/2PopradPrešovský
Spojená škola sv. UršuleNedbalova 4BratislavaBratislavský
GymnáziumJavorová 5RajecŽilinský
Gymnázium Viliama Paulinyho-TóthaMalá hora 3MartinŽilinský
Spojená škola Pankúchova 6 Pankúchova 6 BratislavaBratislavský