Zoznam prihlásených škôl do EO pre ZŠ​

Prihlásené školy do 2. ročníka Ekonomickej olympiády pre ZŠ k 09.01.2024

ŠkolaAdresaObec Kraj
Základná škola s materskou školou Kotešová Kotešová 378KotešováŽilinský
ZŠ Ľudovíta Štúra, Komenskeho 1, Modra 900 01Komenského 1ModraBratislavský
ZŠ s MŠ A. Kubinu 34 A. Kubinu 34TrnavaTrnavský
Základná školaAdyho 6ŠtúrovoNitriansky
GymnáziumAlejová 1KošiceKošický
Katolícka spojená škola Nové ZámkyAndovská 4Nové ZámkyNitriansky
Základná škola kniežaťa PribinuAndreja Šulgana 1NitraNitriansky
Súkromná spojená školaBagarova 30MartinŽilinský
Spojená škola sv. Vincenta de PaulBachova 4BratislavaBratislavský
Základná školaBelehradská 21KošiceKošický
CZŠ Narnia Beňadická 38BratislavaBratislavský
Základná škola, Benkova 34 Benkova 34 NitraNitriansky
CZŠ s MŠ bl. biskupa GojdičaBenorlákova 21PrešovPrešovský
ZŠ Bernolákova 5, HolíčBernolákova 5HolíčTrnavský
Základná škola s materskou školou Bidovce 209Bidovce Košický
ZŠ BieloruskáBieloruská 1BratislavaBratislavský
Gymnázium Bilíkova 24Bilíkova 24BratislavaBratislavský
Základná škola Blatné Remety 98Blatné Remety 98Blatné RemetyKošický
Stredna odborna skola dubnica nad vahomBratislavskaDubnicaTrenčiansky
Základná škola s materskou školou BrehyBrehy 422 BrehyBanskobystrický
Základná školaBruselská 18KošiceKošický
ZŠ s MŠ Cádrova 23, BratislavaCádrova 23BratislavaBratislavský
Základná škola CerninaCernina 30CerninaPrešovský
Spojená škola de La SalleČachtická 14BratislavaBratislavský
Základná škola Andreja HlinkuČernovských martýrov 29RužomberokŽilinský
Základná škola Čierne - ÚstredieČierne 183ČierneŽilinský
Základná škola sv. Košických mučeníkovČordáková 50KošiceKošický
Základná škola s materskou školou Mateja Bela FuntíkaČSA 109/91OčováBanskobystrický
Základná škola ČSA 15, Moldava nad BodvouČSA 15Moldava nad BodvouKošický
Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky Devínska 12, Nové Zámky Šurany Nitriansky
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121Diviaky nad Nitricou Trenčiansky
Spojená škola sv. Jána Pavla II. Dlhé hony 3522PopradPrešovský
Základná škola s materskou školou Dojč 137Dojč Trnavský
Základná školaDolinský potok 1114/28Kysucké Nové MestoŽilinský
ZŠ s MŠ R.Hečku Dolná Súča 252Dolná Súča 252Dolná Súča Trenčiansky
Základná škola Dolná TižinaDolná Tižina 28Dolná TižinaŽilinský
Základná škola kráľa Svätopluka - NitraDražovská 6NitraNitriansky
Základná škola P. MarcelyhoDrieňová 16BratislavaBratislavský
Základná škola Dudova 2Dudova 1640/2 Bratislava - PetržalkaBratislavský
Cirkevná spojená školaDuchnovičova 24Humenné Prešovský
ZŠ Ďumbierska 17 Banská BystricaĎumbierska 17 Banská Bystrica Banská BystricaBanskobystrický
Základná škola HamuliakovoDunajská 126/16AHamuliakovo Bratislavský
ZŠ FatranskáFatranská 14NitraNitriansky
Základná školaGašpara Haina 37LevočaPrešovský
Cirkevna základná školas materskou školou Dobrého pastieraGaštanová 53ŽilinaŽilinský
Základná škola Gemerská 2, KošiceGemerská 2KošiceKošický
Základná školaGessayova 2BratislavaBratislavský
Gymnázium, Golianova 68, NitraGolianova 68NitraNitriansky
Základná škola s materskou školou, Golianovo 60Golianovo 60GolianovoNitriansky
Základná škola Haniska 290Haniska 290Haniska Košický
ZŠ s MŠ Havaj 7Havaj 7HavajPrešovský
Základná škola s materskou školouHlavná 367KapušanyPrešovský
ZŠ s MŠ Vysoká pri Morave Hlavná 37Vysoká pri Morave Bratislavský
Základná škola Dolný PialHlavná 60Dolný PialNitriansky
Gymnázium Ivana KraskaHostinského 3Rimavská SobotaBanskobystrický
Základná škola, Hrnčiarska 13, Humenné Hrnčiarska 13Humenné Prešovský
ZŠ s MŠ Hronské KľačanyHronské Kľačany 322Hronské KľačanyNitriansky
ZŠ HviezdoslavovaHviezdoslavova 1REVÚCABanskobystrický
ZŠsMŠ Ludanice Hviezdoslavova 415/40LudaniceNitriansky
ZŠ Pavla Országha Hviezdoslava Hviezdoslavova 985/20SninaPrešovský
Základná škola s materskou školou Ulica I. Krasku 29I.Krasku 29TRNAVATrnavský
Základná školaIng. O. Kožucha 11Spišská Nová VesKošický
Základná škola J. Hollého J. Hollého 696/3TopoľčanyNitriansky
Základná školaJ.A.Komenského 1290/1Bánovce nad BebravouTrenčiansky
Základná škola, J. Alexyho 1941/1, ZvolenJ.Alexyho 1941/1ZvolenBanskobystrický
Základná škola, Jarmočná 96, ŽdaňaJarmočná 96ŽdaňaKošický
Súkromná základná škola UNESJavorová 644/12Nitra - ChrenováNitriansky
Základná škola Jilemnického 204/11Dunajská Streda Trnavský
Základná škola Juh 1054Vranov nad TopľouPrešovský
Gymnázium J. Francisciho- RimavskéhoKláštorská 37LevočaPrešovský
Spojená škola sv. JozefaKlčové 87Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky
Základná škola, Komenského 12, 073 01 SobranceKomenského 12, 073 01 SobranceSobranceKošický
Základná škola, Komenského 135/6, MedzilaborceKomenského 135/6MedzilaborcePrešovský
Základná školaKomenského 2VrbovéTrnavský
Gymnázium PartizánskeKomenského 2PartizánskeTrenčiansky
Základná škola Komenského Komenského 2SvitPrešovský
Základná škola, Komenského 34, PolomkaKomenského 34PolomkaBanskobystrický
Základná školaKomenského 6Stará ĽubovňaPrešovský
Základná škola J. A. Komenského RevúcaKomenského 7RevúcaBanskobystrický
ZŠ s MŠ Kornela MahraKornela Mahra 11TrnavaTrnavský
Základná škola, Kovarce 164Kovarce 164KovarceNitriansky
Základná škola s materskou školou Kozárovce 927KozárovceNitriansky
GymnáziumKpt. Nálepku 6SobranceKošický
Základná škola s materskou školouKpt. Nálepku 878PohoreláBanskobystrický
Základná škola Krosnianska 2, KošiceKrosnianska 2, KošiceKošiceKošický
Základná škola, Krosnianska 4, 040 22 KošiceKrosnianska 4KošiceKošický
Základná škola s materskou školou KrušetnicaKrušetnica 83KrušetnicaŽilinský
Základná škola s materskou školou, Kudlov 781, 023 14 SkalitéKudlov 781, SkalitéSkalitéŽilinský
Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva Kukučínova 480/6DetvaBanskobystrický
Základná škola Kúpeľná 2Kúpeľná 2PrešovPrešovský
Základná škola Nám. L. Novomeského 2L. Novomeského 2KošiceKošický
Základná škola LachovaLachova 1BratislavaBratislavský
Základná škola Lesnícka 1PREŠOVPrešovský
Gymnázium A. Bernoláka v SenciLichnerova 69SenecBratislavský
Základná škola Topoľčianky Litoměřická 32TopoľčiankyNitriansky
Gymnazium KrompachyLorencova ulica 46KrompachyKošický
Základná škola sv. Dominika Savia M. M. Hodžu 1732/9Zvolen Banskobystrický
Základná škola M. R. ŠtefánikaM. R. Štefánika 30HlohovecTrnavský
Gymnázium Nové ZámkyM.R.Štefánika 16Nové ZámkyNitriansky
Evanjelická spojená škola, organizačná zložka základná školaM.R.Štefánika 19MartinŽilinský
Základná školaM.R.Štefánika 2007ČadcaŽilinský
Základná školaMalokarpatské nám. 1BratislavaBratislavský
Základná školaMariánska ulica 554/19PrievidzaTrenčiansky
Súkromná základná školaMartin, Východná 11441/18BMartinŽilinský
Základná školaMartina Rázusa 1672/3ZvolenBanskobystrický
ZŠ s MŠ Masarykova 19/na A Košice Masarykova 19/AKošice Košický
Základná škola s materskou školou Maurerova 14, Krompachy Maurerova 14Krompachy Košický
Základná škola Medňanská 514/5IlavaTrenčiansky
GymnáziumMetodova 2BratislavaBratislavský
Stredná odborná škola obchodu a služieb Mierová 1973/79Humenné Prešovský
Gymnázium Andreja VráblaMierova 5LeviceNitriansky
Základná škola Mierová 67, ŽeliezovceMierová 67ŽeliezovceNitriansky
Základná škola Slovenského národného povstaniaMládeže 289StrečnoŽilinský
Základná škola, Mojmírova 2, Zlaté MoravceMojmírova 2Zlaté MoravceNitriansky
ZŠ Mojzesovo-ČerníkMojzesovo 505MojzesovoNitriansky
Základná škola Moskovská 2, Banská BystricaMoskovská 2, Banská BystricaBanská BystricaBanskobystrický
Základná škola sv. AugustínaMoyzesova 1Považská BystricaTrenčiansky
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovMudroňova 20PrešovPrešovský
Základná škola, Nábrežná 95, Nové ZámkyNábrežná ul. č. 95Nové ZámkyNitriansky
Základná škola, Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves Nad Medzou 1Spišská Nová VesKošický
Gymnázium sv. AndrejaNám. A. Hlinku 5RužomberokŽilinský
Základná škola, Nám. Konkolyho-Thege č.2 HurbanovoNám. Konkolyho-Thege č.2HurbanovoNitriansky
Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, KošiceNám. L. Novomeského 2KošiceKošický
Gymnázium F.V. Sasinka SkalicaNám. slobody 3SkalicaTrnavský
ZŠ s MŠ sv. MargityNám. slobody 562/1PúchovTrenčiansky
Cirkevná základná škola Žofie BosniakovejNámestie hrdinov 6ŠuranyNitriansky
Súkromná základná škola s materskou školouNámestie slobody 100SabinovPrešovský
Spojená škola sv. Uršule Nedbalova 4Bratislava Bratislavský
Základná škola Nižný SlavkovNižný Slavkov 72Nižný SlavkovPrešovský
ZŠ s MŠ Nová BystricaNová Bystrica 686Nová BystricaŽilinský
Spojená škola Novohradská (ZŠ Košická)Novohradská 3BratislavaBratislavský
Základná škola J.SimanaOktóbrová 16ValaskáBanskobystrický
Súkromná základná škola Oravská cesta 11, Žilina Žilina Žilinský
ZŠ s MŠ Oravská Polhora 130Oravská Polhora 130Oravská PolhoraŽilinský
Zš s Mš Oravský Podzámok Oravský Podzámok 51Oravský PodzámokŽilinský
Základná škola s materskou školou Orešie 3Orešie 3PezinokBratislavský
Základná škola s materskou školou a ŠJ Kamenica nad Cirochou Osloboditeľov 204Kamenica nad Cirochou Prešovský
Základná škola P. Jilemnického 1035/2Zvolen Banskobystrický
Základná škola Matky AlexiePalackého 1BratislavaBratislavský
Piaristické gymnázium Jozefa BraneckéhoPalackého 4TrenčínTrenčiansky
Základná škola s materskou školou Štefana Ďurovčíka Palín 104Palín 104PalínKošický
ZŠ SNP SučanyPartizánska 13SučanyŽilinský
Základná škola s materskou školou Partizánska ĽupčaPartizánska Ľupča 419Partizánska ĽupčaŽilinský
ZŠ Pavla Horova 16 BratislavaPavla Horova 16Bratislava Devínska Nová VesBratislavský
Základná škola A.Sládkoviča SliačPionierska 9SliačBanskobystrický
Základná škola Plavé Vozokany 114Plavé Vozokany 114Plavé VozokanyNitriansky
Základná škola s materskou školou Hronský BeňadikPod Kláštorom 158Hronský BeňadikBanskobystrický
Základná škola s materskou školou Andreja Sládkoviča, HrochoťPod kostolom 332/25HrochoťBanskobystrický
ZŠ s MŠ Pod papierňou 16A, BardejovPod papierňou 16A, BardejovPrešovský
Základná škola Podzámska 35Podzámska 35 HlohovecTrnavský
Základná školaPožiarnická 3 Košice Košický
Základná školaPugačevova 1381/7HumennéPrešovský
Základná škola s materskou školou Rabčická 410 RabčaRabčická 410RabčaŽilinský
ZŠ s MŠ Michala Sopiru Radvaň nad Laborcom Radvaň nad Laborcom 278Radvaň nad Laborcom Prešovský
Základná školaRajčianska 3, Bratislava BratislavaBratislavský
Základná škola s materskou školou, Rakovec nad Ondavou 2Rakovec nad Ondavou 2Rakovec nad OndavouKošický
ZŠ s MŠ RiazanskáRiazanská 75Bratislava - Nové MestoBratislavský
Základná škola Ladislava Novomeského Rúbanisko 2/3079Lučenec Banskobystrický
Základná škola RudinaRudina 443RudinaŽilinský
Základná škola, Ružová 14Ružová 14Banská BystricaBanskobystrický
Základná škola, Saratovská ulica 85, LeviceSaratovská ulica 85LeviceNitriansky
Základná školaSídlisko II 1336, Vranov nad TopľouVranov nad TopľouPrešovský
Škola pre mimoriadne nadané deti a GymnáziumSkalická cesta 1BratislavaBratislavský
Yákladná škola Slobodného slovenského vysielačaSkuteckého 8Banská BystricaBanskobystrický
ZŠ Sľažany Sľažany 122Sľažany Nitriansky
Základná škola, Slovinky 71Slovinky 71SlovinkyKošický
Súkromná spojená škola Nová DubnicaSNP 366/96Nová DubnicaTrenčiansky
Základná škola Soľ 53Soľ 53SoľPrešovský
Súkromná spojená škole EESSolivarská 28PrešovPrešovský
Základná škola Spišský Hrušov 264Spišský Hrušov 264, Spišský HrušovSpišský HrušovKošický
Súkromná spojená školaStarozagorská 8KošiceKošický
Základná škola, Strážnická 26, ĽuboticeStrážnická 26ĽuboticePrešovský
ZŠ s MŠ Zázrivá Stred 122 ZázriváŽilinský
Základná škola ZákopčieStred 957ZákopčieŽilinský
Základná škola M. LieskovskéhoŠ. Majora 560Veľké ÚľanyTrnavský
GymnáziumŠ. Moyzesa 21, RužomberokRužomberokŽilinský
ZŠ s MŠ ŠalgovceŠalgovce 112ŠalgovceNitriansky
ZŠ s MŠ Milana HodžuŠkarniclova 1BratislavaBratislavský
Základná škola a materskou školouŠkolská 1575HriňováBanskobystrický
Základná škola Vilka ŠulekaŠkolská 165Hlohovec - ŠulekovoTrnavský
Základná škola Školská 2Školská 2MichalovceKošický
Gymnázium, Dubnica nad VáhomŠkolská 2, 018 41 Dubnica nad VáhomDubnica nad VáhomTrenčiansky
ZŠ s MŠ Žabokreky nad Nitrou Školská 219Žabokreky nad Nitrou Trenčiansky
ZŠ s Mš zubrohlavaŠkolská 238Zubrohlava Žilinský
Základná škola BrodskéŠkolská 281BrodskéTrnavský
Základná škola ČáryŠkolská 285ČáryTrnavský
Základná škola s materskou školou KomjatnáŠkolská 290KomjatnáŽilinský
Základná škola JaklovceŠkolská 297JaklovceKošický
Základná škola s materskou školou, Školská 321, BrezovicaŠkolská 321, BrezovicaTrstenáŽilinský
Základná škola - AlapiskolaŠkolská 330JelenecNitriansky
Spojená školaŠkolská 35NemeckáBanskobystrický
Základná škola, Školská 4, VrbovéŠkolská 4VrbovéTrnavský
Základná škola s materskou školou VikartovceŠkolská 42/22VikartovcePrešovský
ZŠ s MŠ LazanyŠKOLSKA 423/5LazanyTrenčiansky
Základná škola s materskou školou Pečovská Nová VesŠkolská 459/12Pečovská Nová VesPrešovský
Základná škola s materskou školou Školská 474/5Kamenná Poruba Žilinský
ZŠ s MŠ Teplička nad VáhomŠkolská 490/20Teplička nad VáhomŽilinský
Spojená škola LendakŠkolská 535/5LendakPrešovský
ZŠ s MŠŠkolská 7ČečejovceKošický
Základná školaŠkolská 7TomášovBratislavský
Základná škola Školská 757/10Zemianska OlčaNitriansky
Základná škola, Školská 766/2, Lehota pod VtáčnikomŠkolská 766/2Lehota pod VtáčnikomTrenčiansky
ZŠ s MŠ A.F Kollára Terchová Školská 86Terchová Žilinský
Základná škola, Školská 9, 935 21 TlmačeŠkolská 9TlmačeNitriansky
Katolícka spojená škola Nemšová Školská 9Nemšová Trenčiansky
Základná škola s materskou školou JarokŠkolská ulica 16JarokNitriansky
Základná škola JakubovŠkolská ulica 276/23JakubovBratislavský
Základná škola RohožníkŠkolské námestie 399/2RohožníkBratislavský
ZŠ Šmeralova PrešovŠmeralova 25PrešovPrešovský
Gymnazium M. R. ŠtefanikaŠportová 41Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky
Základná škola s materskou školou štafana Náhalku Liptovská Tepličkaštefana Náhalku 396/10Liptovská TepličkaPrešovský
ZŠ s MŠ ŠtefanovŠtefanov 329ŠtefanovTrnavský
Základná škola s materskou školou ŠtiavnikŠtiavnik 177ŠtiavnikŽilinský
ZŠ Hanušovce Šturová 341Hanušovce nad TopľouPrešovský
Spojená škola Tilgnerova 14, 8404 Bratislava 4Tilgnerova 14Bratislava 4Bratislavský
Základná školaTopoľová 8NitraNitriansky
SŠ sv. J.BoscaTrenčianska 66/28Nová DubnicaTrenčiansky
Základná škola Tulipánová 1NitraNitriansky
ZŠ Turnianska 10Turnianska 10BratislavaBratislavský
Základná školaUl. 17. novembra 31SabinovPrešovský
Základná škola s materskou školou, HôrkyUl. Hlavná 200/15Hôrky, ŽilinaŽilinský
Základná škola Kežmarská 30, KošiceUl. Kežmarská 30, KošiceKošiceKošický
Gymnázium M. M. Hodžu Liptovský MikulášUl. M. M. Hodžu 860/9Liptovský Mikulᚎilinský
Základná škola Eduarda SchreiberaUl. Schreiberova 372/6Lednické RovneTrenčiansky
ZŠ M. R. Štefánikaul. SNP 3, Ivánka pri DunajiBratislavský
Základná škola Teodora Jozefa MoussonaUl. T. J. Moussona 4MichalovceKošický
Gymnázium Púchov Ul.1.mája 905Púchov Trenčiansky
Základná škola Ulica Eliáš Lániho 261/7BytčaŽilinský
Základná škola Jána DomastuUlica Jána Domastu 1085/5Cabaj-ČáporNitriansky
Základná škola s materskou školou, Ulica Maxima Gorkého 21, TrnavaUlica Maxima Gorkého 21TrnavaTrnavský
ZŠ Ul. mieru BytčaUlica mieru 1235BytčaŽilinský
Základna škola s materskou školou E. A. CernanaÚstredie č. 316 Vysoká nad Kysucou 023 55Vysoká nad KysucouŽilinský
ZS Vajanskeho 93 ModraVajanskeho 93ModraBratislavský
ZŠ s MŠ Vančurova 38 TrnavaVančurova 38 TrnavaTrnavaTrnavský
EDUX s.r.o. Súkromná základná školaVážska 34Bratislava-VrakuňaBratislavský
Základná škola s materskou školou Vígľaš Vígľaš 436Vígľaš Banskobystrický
Základná škola Limbach Vinohradnícka 70LimbachBratislavský
ZŠ ŠenkviceVinohradská 62ŠenkviceBratislavský
Základná škola s materskou školou VitanováVitanová 90VitanováŽilinský
Základná škola LábVŕšok 489/20LábBratislavský
Základná škola s materskou školou Vyšné RužbachyVyšné Ružbachy 330Vyšné Ružbachy Prešovský
ZŠ s MŠ Za kasárňouZa kasárňou 2BratislavaBratislavský
ZŠ s MŠ ZalužiceZalužice 450ZalužiceKošický
Základná škola ZarevúcaZarevúca 18, RužomberokRužomberokŽilinský
Základná škola, Zbehy 661Zbehy 661ZbehyNitriansky
Základná škola s MŠ Zemianske SadyZemianske Sady č. 162Zemianske SadyTrnavský
Základná škola Eugena RuffínyhoZimná 190/144DobšináKošický
Základná škola Rudňany Zimné 96Rudňany Košický
ZŠ Nám. Konkolyho-Thege č.2 HurbanovoZŠ Nám. Konkolyho-Thege č.2 HurbanovoHurbanovoNitriansky
Základná škola, Ulica sv. Michala 42, LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42, Levice LeviceNitriansky
Základná škola ŽelezničnáŽelezničná 14BratislavaBratislavský
Základná škola s materskou školou Želiarska 4, KošiceŽeliarska 4KošiceKošický
Základná škola s VJM - Alapiskola Žihárec 2Žihárec 2ŽihárecNitriansky