Vyhodnotenie školských kôl 2022/2023

Ďakujeme všetkým účastníkom školského kola a srdečne gratulujeme študentom, ktorí postúpili. Vidíme sa na krajskom kole!

Po kliknutí na svoj kraj nájdete zoznam súťažiacich, ktorí postúpili do krajského kola. Môžete si otvoriť a stiahnuť PDF súbor za jednotlivý kraj. V prípade, že má pedagóg záujem o zaslanie podrobnejších  výsledkov svojich študentov, prosím neváhajte nás kontaktovať na eo@iness.sk. Prosím uveďte názov školy a kraj, v ktorom sídli Vaša škola. Ďakujeme. 

Z každej školy v kraji postupuje minimálne jeden žiak, avšak musí získať v teste školského kola aspoň 68 %. Z jednej školy môže postúpiť najviac 5 študentov. Do krajského kola vyberáme súťažiacich s najvyššou úspešnosťou. V prípade zhodného počtu bodov vyberajú pedagógovia zástupcov do krajského kola. Títo súťažiaci sú vo výsledkových listinách označení žltou farbou. V prípade, že ste vo výsledkovej listine objavili nezrovnalosti, prosím kontaktujte nás emailom na: eo@iness.sk

Dôležitá informácia: krajské kolá Ekonomickej olympiády sa tento rok budú konať prezenčne. 

Ako sa registrovať: pedagógom sme 12.1.2023 poslali všetky potrebné pokyny ku krajským kolám, ako aj registračný formulár, ktorý je potrebný vyplniť pre účasť v krajskom kole. Ak ste email nedostali, prosím kontaktujte nás obratom na: eo@iness.sk.

Ak Vaši študenti, ktorí sa kvalifikovali do krajského kola nemajú záujem zúčastniť sa ho, môže škola nominovať náhradníka/náhradníčku, ktorý/á splnil/a podmienky postupu (min. 68 % z testu školského kola).