Zoznam zaregistrovaných škôl

Zoznam zaregistrovaných škôl 2022/2023

Školy prihlásené do 6. ročníka k 21.11.2022: 

ŠkolaUlica a číslo Mesto Kraj
Stredná odborná škola podnikania a služieb Myslenická 1PezinokBratislavský
SPŠ strojníckaKomenského 2KošiceKošický
Evanjelické gymnázium Juraja TranovskéhoKomenského 10Liptovský Mikulᚎilinský
Stredná odborná škola informačných technológiíOstrovského 1KošiceKošický
Gymnázium Ivana HorváthaIvana Horvátha 14BratislavaBratislavský
Stredná odborná škola dopravnáZelená 2MartinŽilinský
Gymnázium sv. Edity SteinovejCharkovská 1KošiceKošický
Gymnázium Dubnica nad VáhomŠkolská 2Dubnica nad VáhomTrenčiansky
Stredná odborná škola informačných technológiíTajovského 30Banská BystricaBanskobystrický
Hotelová akadémiaJužná trieda 10KošiceKošický
Stredná odborná škola dopravnáŠkolská 66TrenčínTrenčiansky
Gymnázium M. M. Hodžu Liptovský Mikuláš M. M. Hodžu 860/9Liptovský Mikulᚎilinský
Obchodná akadémia, F. Madvu 2, PrievidzaF. Madvu 2 PrievidzaTrenčiansky
Obchodná akadémia, Akademika Hronca 8, Rožňava Akademika Hronca 8RožňavaKošický
Súkromná stredná odborná škola ekonomicko-technickáPostupimská 37KošiceKošický
Obchodná akadémia PopradMurgašova 94PopradPrešovský
Gymnázium sv. Andreja Nám. A. Hlinku 5RužomberokŽilinský
Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, MichalovceTehliarska 2MichalovceKošický
Stredná odborná škola obchodu a služiebMierová 1973/79HumennéPrešovský
Spojená škola Jarmočná 108Stará ĽubovňaPrešovský
Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca17. novembra 2579ČadcaŽilinský
Gymnázium A. SládkovičaM. R. Štefánika 8KrupinaBanskobystrický
Gymnázium, Grösslingová 18, BratislavaGrösslingová 18BratislavaBratislavský
Stredná odborná škola podnikania a služiebHattalova 968/33NámestovoŽilinský
Súkromná stredná odborná škola, ŽilinaSaleziánska 18ŽilinaŽilinský
Stredná odborná škola techniky a služiebCintorínska 4NitraNitriansky
Obchodná akadémiaĽ. Štúra 2296/8Dolný KubínŽilinský
Stredná odborná škola technická Dubnica nad VáhomBratislavská 439/18Dubnica nad VáhomTrenčiansky
GymnáziumVaršavská 1ŽilinaŽilinský
Gymnázium Považská BystricaŠkolská 234/8Považská BystricaTrenčiansky
Gymnázium, Javorová 16 Javorová 16 Spišská Nová VesKošický
Gymnázium, Golianova 68, NitraGolianova 68NitraNitriansky
Spojená školaNivy 2ŠaľaNitriansky
Spojená škola Dominika Tatarku PopradDominika Tatarku 4666/7 PopradPrešovský
Súkromná obchodná akademiaPetrovianska 34PrešovPrešovský
Súkromná spojená školaSv. Štefana 36ŠtúrovoNitriansky
Gymnázium sv. Tomáša AkvinskéhoZbrojničná 3KošiceKošický
GymnáziumAlejová 1KošiceKošický
Obchodná akadémiaNábr. K. Petroviča 1571Liptovský Mikulᚎilinský
Súkromná spojená škola, org. zl. Súkromná obchodná akadémia, EP NitraŠtúrova 22NitraNitriansky
Obchodná akadémia Watsonova 61Watsonova 61KošiceKošický
Hotelová akadémiaBaštová 32PrešovPrešovský
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnáziumTeplická 7BratislavaBratislavský
Gymnázium Lorencova 46KrompachyKošický
Gymnázium MetodovaMetodova 2BratislavaBratislavský
Spojená školaKomárňanská 28Nové ZámkyNitriansky
Obchodná akadémia Považská BystricaJesenského 259/6Považská BystricaTrenčiansky
GymnáziumHlinská 29ŽilinaŽilinský
Obchodná akadémiaKálmána Kittenbergera 2LeviceNitriansky
Gymnázium F. V. Sasinka SkalicaNám. Slobody 3SkalicaTrnavský
Stredná odborná školaJesenského 903TisovecBanskobystrický
Stredná odborná škola služieb Majstra PavlaKukučínova 9LevočaPrešovský
Gymnázium Nové ZámkyM.R.Štefánika 16Nové ZámkyNitriansky
Gymnázium Jána Adama RaymanaMudroňova 20PrešovPrešovský
Stredná odborná škola remesiel a služiebOkružná 761/25PopradPrešovský
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidiekuNa lúkach 18LeviceNitriansky
Obchodná akadémia Daxnerova 88Vranov nad TopľouPrešovský
Stredná odborná škola obchodu a služiebUlica 1. mája 1264PúchovTrenčiansky
Evanjelické Gymnázium TisovecJesenského 836, TisovecTisovec Banskobystrický
Gymnázium arm. gen. L. Svobodu, Komenského 4, HumennéKomenského 4, HumennéHumennéPrešovský
SOŠ hotelových služieb a obchodu ZvolenJabloňová 1351ZvolenBanskobystrický
Stredná odborná škola lesnícka a drevárska Jozefa Dekreta MatejovieHradná 534Liptovský HrádokŽilinský
Gymnázium, Topoľčany, Ul.17.novembra 1180Ul.17.novembra 1180, 955 01 TopoľčanyTopoľčanyNitriansky
Obchodná akadémiaVeľká okružná 32ŽilinaŽilinský
Gymnázium SninaŠtudentská 4SninaPrešovský
Spojená škola de La SalleČachtická 14BratislavaBratislavský
Súkromná stredná odborná škola AnimusAkademická 4NitraNitriansky
SŠ sv. Jána Bosca Trenčianska 66/28Nová DubnicaTrenčiansky
Gymnázium, Bernolákova 37, ŠuranyBernolákova 37ŠuranyNitriansky
SOŠ ekonomiky, hotelierstva a služieb J. Andraščíka BardejovPod Vinbargom 3BardejovPrešovský
Súkromná stredná odborná školaul. 29. augusta 4812PopradPrešovský
Stredná priemyselná škola informačných technológiíNábrežná 1325Kysucké Nové MestoŽilinský
SOŠ agrotechnická – Agrotechnikai SzakközépiskolaHlavná 54Moldava nad BodvouKošický
Stredná odborná škola technická – Műszaki SzakközépiskolaBratislavská cesta 10KomárnoNitriansky
Spojená školaJarmočná 1 Modrý KameňBanskobystrický
Obchodná akadémia SenicaDlhá 257SenicaTrnavský
Stredná odborná škola techniky a služiebPod amfiteátrom 7LeviceNitriansky
Súkromná stredná odborná školaZlatovská cesta 35TrenčínTrenčiansky
GymnáziumPark mládeže 5KošiceKošický
Súkromná stredná odborná škola podnikania Zvolen Námestie mládeže 587/17ZvolenBanskobystrický
Spojená školaŠtúrova 848DetvaBanskobystrický
Obchodná akadémia-Kereskedelmi Akadémia, Veľký Meder-NagymegyerBratislavská 38Veľký MederTrnavský
Gymnázium, Jablonská 301/5, MyjavaJablonská 301/5MyjavaTrenčiansky
Stredná odborná škola obchodu a služiebM. R. Štefánika 8KrupinaBanskobystrický
Stredná odborná škola technická Družstevná 1474/19HumennéPrešovský
Obchodná akadémiaNám.hrdinov 7ŠuranyNitriansky
Stredná odborná škola obchodu a služiebLomonosovova 2797/6TrnavaTrnavský
Obchodná akadémia Senica Dlhá 256SenicaTrnavský
Súkromná obchodná akadémia DSANámestie Matice slovenskej 23Žiar nad HronomBanskobystrický
Spojená škola, Slančíkovej 2 NitraSlančíkovej 2NitraNitriansky
GymnáziumĽ. Štúra 26MichalovceKošický
Gymnázium A.H. ŠkultétyhoŠkolská 21Veľký KrtíšBanskobystrický
Gymnázium, Ul. 1. mája 8, MalackyUl. 1. mája 8MalackyBratislavský
Gymnázium Jána Chalupku BreznoŠtúrova 13BreznoBanskobystrický
SOŠ pre žiakov s TPMokrohájska 1BratislavaBratislavský
Spojená škola, I. Krasku, PúchovI. Krasku 491PúchovTrenčiansky
Spojená školaHlavná 2ŽilinaŽilinský
Stredná priemyselná škola stavebná E. Belluša Staničná 4TrenčínTrenčiansky
Gymnázium Ľ.Štúra1.mája 2TrenčínTrenčiansky
Stredná odborná škola obchodu a služieb Dolný KubínPelhřimovská 1186/10Dolný KubínŽilinský
Stredná odborná škola automobilová a podnikaniaKysucká14, SenecSenecBratislavský
Spojená škola, organizačná zložka SOŠT Jozefa ČabelkuNámestie sv. Martina 5HolíčTrnavský
stredná odborná škola PruskéPruské 294PruskéTrenčiansky
Spojená škola sv. UršuleNedbalova 4BratislavaBratislavský
Stredná odborná škola v SnineSládkovičova 2723/120SninaPrešovský
Stredná odborná škola obchodu a služiebUl. P. Jilemnického 24TrenčínTrenčiansky
GCD Vranov nad TopľouDr. C. Daxnera 88Vranov nad TopľouPrešovský
GymnáziumKomenského 2/1074PartizánskeTrenčiansky
Stredná priemyselná školaPartizánska 1059/23SninaPrešovský
Gymnázium JB Magina Vrbové Beňovského 358/100VrbovéTrnavský
Obchodná akadémia, Kukučínova 2, TrnavaKukčínova 2, TrnavaTrnavaTrnavský
SOŠ hotelových služieb a obchoduZdravotnícka 3Nové ZámkyNitriansky
Obchodná akadémia sv. Tomáša Akvinského ŽilinaVysokoškolákov 1760/13ŽilinaŽilinský
Stredná odborná škola pre žiakov so sluchovým postihnutím internátnaKutnohorská 675/20KremnicaBanskobystrický
Stredná odborná škola obchodu a služiebNámestie slobody 12SobranceKošický
Stredná odborná škola polytechnickáSládkovičova ulica 104RužomberokŽilinský
Stredná odborná škola obchodu a služiebStavbárska 11MartinŽilinský
Sukromná stredná odborná škola ELBA Smetanova 2PrešovPrešovský
Gymnázium, Šrobárova 1, Košice Šrobárova 1KošiceKošický
Stredná priemyselná škola technickáKomenského 1TrnavaTrnavský
Stredná odborná škola hotelováHorný Smokovec 26Vysoké Tatry Prešovský
Gymnázium Františka ŠvantneraBernolákova 9Nová BaňaBanskobystrický
Evanjelické gymnázium J.A.KomenskéhoŠkultétyho 10KošiceKošický
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidiekuZavarská 9TrnavaTrnavský
Gymnázium Matky AlexieJesenského 4/ABratislavaBratislavský
Škola umeleckého priemyslu Trenčín Staničná 8TrenčínTrenčiansky
Stredná odborná škola obchodu a služieb Nová BaňaOsvety č. 17Nová BaňaBanskobystrický
Obchodná akadémiaTajovského 25Banská BystricaBanskobystrický
Stredná priemyselná škola technická BardejovKomenského 5BardejovPrešovský
Obchodná akadémia D. M. Janotu ČadcaUl. 17. novembra 2701ČadcaŽilinský
Akadémia LEAF – LEAF AcademySasinkova 13BratislavaBratislavský
Obchodná akadémiaNevädzová 3BratislavaBratislavský
Súkromná stredná odborná školaDukelská 33GiraltovcePrešovský
Obchodná akadémiaBernolákova 26Zlaté MoravceNitriansky
Gymnázium, Poštová 9, KošicePoštová 9KošiceKošický
Súkromná stredná odborná škola podnikania SenicaHollého 1380SenicaTrnavský
Gymnázium Antona BernolákaMieru 307/23NámestovoŽilinský
Gymnázium Andreja KmeťaKolpašská 1738/9Banská ŠtiavnicaBanskobystrický
SOŠ HandlováSOŠ Handlová Lipová 8HandlováTrenčiansky
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de PaulSaratovská 87LeviceNitriansky
Stredná odborná škola technickáJ.Švermu 1 Zvolen 960 01ZvolenBanskobystrický
Gymnázium, Opatovská cesta 7, KošiceOpatovská cesta 7KošiceKošický
Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana v Čadci17. novembra 1296ČadcaŽilinský
Gymnázium Jána Hollého, TrnavaNa hlinách 7279/30TrnavaTrnavský
Obchodná akadémiaBernolákova 2MartinŽilinský
Gymnázium, Komenského 13, 08271 LipanyKomenského 13LipanyPrešovský
Gymnázium Alberta EinsteinaEinsteinova 35BratislavaBratislavský
Obchodná akadémia PezinokMyslenická 1PezinokBratislavský
Stredná zdravotnícka škola PrešovSládkovičova 36PrešovPrešovský
Stredná odborná škola techniky a remesiel Rákocziho 23Kráľovský ChlmecKošický
Stredná priemyselná škola elektrotechnickáKomenského 440.32Košický
Gymnázium-Gimnázium Kráľovský ChlmecHorešská 18Kráľovský ChlmecKošický
Gymnázium Martina Hattalu Železničiarov 278TrstenáŽilinský
Gymnazium Štefánikova 219/4BytčaŽilinský
Gymnázium Školská 7Spišská Nová VesKošický
SPŠ stavebná PrešovPlzenská 10PrešovPrešovský
Hotelová akadémia Otta BruckneraMUDr. Alexandra 29KežmarokPrešovský
Hotelová akadémia HumennéŠtefánikova 28HumennéPrešovský
Gymnázium sv. MonikyTarasa Ševčenka 1PrešovPrešovský
SOŠ ekonomická Stojan 1Spišská Nová VesKošický
Evanjelické gymnáziumM. R. Štefánika 19MartinŽilinský
Stredná priemyselná škola dopravnáSokolská 911/94ZvolenBanskobystrický
SŠ Novohradská, Gymnázium Jura HroncaNovohradská 3BratislavaBratislavský
Stredná priemyselná škola elektrotechnickáPlzenská 1PrešovPrešovský
Gymnázium Pavla HorovaMasarykova 1MichalovceKošický
Stredná odborná škola služiebKošická 20PrešovPrešovský
Stredná priemyselná škola stavebná a geodetickáDrieňová 35BratislavaBratislavský
Obchodná akadémiaKomenského 3425/18TrebišovKošický
Súkromná stredná odborná škola hotelierstva a gastronómie MladosťPod Kalváriou 36PrešovPrešovský
Obchodná akadémiaPolárna 1KošiceKošický
GALILEO SCHOOL, s.r.t.Dudvážska 6BratislavaBratislavský
Gymnázium sv. Jána ZlatoústehoLesná 28HumennéPrešovský
Gymnázium Milana RúfusaJ. Kollára 2Žiar nad HronomBanskobystrický
Stredná odborná škola Bystrická 4ŽarnovicaBanskobystrický
Gymnazium ladislava dúbravuSmetanov háj 285/8Dunajská StredaTrnavský
GymnáziumJavorová 5RajecŽilinský
Súkromná hotelová akadémia, Drieňová 12Drieňová 12Banská ŠtiavnicaBanskobystrický
Gymnázium bilingválneT. Ružičku 3ŽilinaŽilinský
Stredná odborná škola stavebná – ÉSzKINitrianska cesta 61Nové ZámkyNitriansky
Spojená škola Pankúchova 6 Bratislava Pankúchova 6 BratislavaBratislavský
Súkromná stredná odborná škola Via HumanaMallého 2SkalicaTrnavský
Obchodná akadémiaKapušianska 529/2MichalovceKošický
Gymnázium Ivana KupcaKomenského 13HlohovecTrnavský
Stredná odborná škola chemická Nerudova 13 HlohovecTrnavský
Spojená škola sv. JozefaKlčové 87Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky
Obchodná akadémia SereďMládežnícka 158/5SereďTrnavský
Gymnázium Kpt. Nálepku 6SobranceKošický
Stredná priemyselná školaSlovenských partizánov 1132/52Považská BystricaTrenčiansky
SOŠ dopravná ŽilinaRosinská 3126/2, 010 08 ŽilinaŽilinaŽilinský
Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce Školská 4MichalovceKošický
Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v NitreNitra- Farská 19NitraNitriansky
Stredná odborná škola polytechnická Jana Antonína Baťu SvitŠtefánikova 39SvitPrešovský
Stredná odborná škola obchodu a služiebPiešťanská 2262/80Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky
Gymnázium Andreja Vrábla LeviceMierová 5LeviceNitriansky
Spojená škola Kollárova 17, SečovceKollárova 17SečovceKošický
Obchodná akadémia TopoľčanyInovecká 2041TopoľčanyNitriansky
Gymnázium Trebišovská 12Trebišovská 12KošiceKošický
Stredná odborná škola drevárska, Pílska 7, Topoľčany Pílska 7TopoľčanyNitriansky
SOŠ J. A. Baťu Nám. SNP 5PartizánskeTrenčiansky
Obchodná akadémia BreznoMalinovského 1BreznoBanskobystrický
Hotelová akadémia BreznoMalinovského 1BreznoBanskobystrický
Stredná odborná škola podnikania v remslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, SenicaV. Paulínyho Tótha 31/5SenicaTrnavský
Gymnázium Viliama Paulinyho-TóthaMalá hora 3MartinŽilinský
Súkromné gymnázium DSA BardejovNám. arm. gen. L. Svobodu 16BardejovPrešovský
STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA SLUŽIEB A PRIMYSLU SV. JOZAFÁTAKomenského 1963/10TrebišovKošický
Stredná priemyselná škola technická Hviezdoslavova 6Spišská Nová VesKošický
Stredná odborná škola stavebná Nábrežie mládeže 1NitraNitriansky
Spojená škola sv. Jána Pavla II. Dlhé hony 3522/2, 058 01 PopradPopradPrešovský
Súkromná spojená škola EDUCOSlanická osada 2178NámestovoŽilinský
Obchodná akadémiaLúčna 4LučenecBanskobystrický
Obchodná akadémia M. Hodžu TrenčínMartina Rázusa 1TrenčínTrenčiansky
Súkromné gymnázium Oravská 11, 01001 ŽilinaOravská 11ŽilinaŽilinský
Obchodná akadémiaRadlinského 1725/55Dolný KubínŽilinský
Stredná odborná škola obchodu a služiebUl. Z. Kodálya 765GalantaTrnavský
Cirkevná spojená školaDuchnovičova 24HumennéPrešovský
Gymnázium Detva Štúrova 849DetvaBanskobystrický
Obchodná akadémia Račianska BratislavaRačianska 107BratislavaBratislavský
Stredná priemyselná školaObrancov mieru 343/1Dubnica nad VáhomTrenčiansky
Gymnázium RužomberokŠ. Moyzesa 21RužomberokŽilinský
Bilingválne gymnázium Česká 10Česká 10BratislavaBratislavský
Gymnázium sv. Františka z AssisiJ. M. Hurbana 44ŽilinaŽilinský
Stredná odborná škola drevárska a stavebná1642Krásno nad KysucouŽilinský
Stredná odborná škola strojníckaŠportová 1326Kysucké Nové MestoŽilinský
Obchodná akadémia HumennéKomenského 1HumennéPrešovský
Súkromná SOŠ ekonomická Košická akadémiaTajovského 15KošiceKošický
Gymnázium Pierra de Coubertina PiešťanyNámestie SNP 9PiešťanyTrnavský
Gymnázium A. Bernoláka SenecLichnerova 69SenecBratislavský
Stredná odborná škola technickáKukučínova 23KošiceKošický
Piaristická spojená škola Františka HanákaA. Hlinku 44PrievidzaTrenčiansky
Hotelová akadémiaČs. brigády 1804Liptovský Mikulᚎilinský
Spojená škola, Masarykova 24, PrešovMasarykova 24PrešovPrešovský
GymnáziumBilíkova 24BratislavaBratislavský
Piaristická spojená škola sv. Jozefa KalazanskéhoPiaristická 6NitraNitriansky
Bilingválne gymnázium Milana HodžuKomenského 215SučanyŽilinský
Súkromná stredná odborná škola Pro scholarisHlavná 2ŽilinaŽilinský
Súkromné gymnázium Katkin park II, KošiceKatkin park 198KošiceKošický
Obchodná akadémia – Kereskedelmi AkadémiaK. Mikszátha 1Rimavská SobotaBanskobystrický
Obchodná akadémia, Dudova 4, Bratislava Dudova 4BratislavaBratislavský
Stredná odborná škola letecko-technickáLegionárska 160TrenčínTrenčiansky
Hotelová akadémia Ľ. Wintera PiešťanyStromová 34PiešťanyTrnavský
Stredná odborná škola technická Dubnica nad VáhomBratislavská 439/18 Dubnica nad Váhom Dubnica nad VáhomTrenčiansky
Stredná priemyselná škola strojnícka, Komenského 2, KošiceKomenského 2KošiceKošický
Gymnázium Jána PapánkaVazovova 6BratislavaBratislavský
Gymnázium Milana Rastislava ŠtefánikaNám. L. Novomeského 4 KošiceKošický
Stredná priemyselná škola informačných technológií Ignáca GessayaMedvedzie 133/1TvrdošínŽilinský
Stredná odborná škola dopravy a služiebMierová 727StrážskeKošický
Stredná priemyselná škola stavebná v NitreCabajská 4NitraNitriansky
Spojená školaHlavná 2ŽilinaŽilinský
GymnáziumĽ. Štúra 26MichalovceKošický
Bilingválne gymnázium Česká 10Česká 10BratislavaBratislavský
Gymnázium Boženy Slančíkovej TimravyHaličská cesta 9LučenecBanskobystrický