Webinár s PwC pre stredoškolákov: Ako zahviezdiť na pohovore?

Pozývame vás na ďalší webinár Ekonomickej olympiády v spolupráci s PwC Slovensko. Pripravujeme pre vás prednášku s odborníčkami z praxe Katarínou Glovičkovou a Monikou Martinekovou z personálneho oddelenia PwC Slovensko.

Dozviete sa odpovede na časté otázky, ktoré sú s najímaním nových zamestnancov spájané:

·        Ako si pripraviť kvalitný životopis už na strednej škole?

·        Na čo si dať pozor pri osobnom pohovore?

·        Aké kvality zamestnávatelia dnes očakávajú?

Poskytneme vám užitočné tipy, ako zahviezdiť na pohovore a ako sa naň svedomito pripraviť. Celá prednáška bude vychádzať z  praktických skúseností a fungovania HR oddelenia v PwC.

 

Webinár poslúži ako užitočná príprava pre budúcu kariéru. 

Kedy?

19.12.2023 o 15:00 hod.

Trvanie: 60 min.

 

Ako sa prihlásiť:

Vyplňte prosím tento krátky formulár: https://forms.gle/FViNhQQ2tNEfpRs29

Na zadanú e-mailovú adresu vám pošleme prístupové údaje na Zoom webinár. Pozor, kapacita je obmedzená, prihláste sa preto čím skôr.

 

Kto sú naše rečníčky:

Katarína Glovičková – Vždy ju fascinovala neuroveda, fungovanie mozgu a ako sa ľudia rozhodujú a myslia. Preto sa rozhodla študovať psychológiu a pracovať s ľuďmi. V PwC sa venuje okrem recruitingu aj kreatívnejšej časti – employer brandingu, kde má na starosti sociálne médiá, promo spoločnosti, hľadanie top talentov, spoluprácu s univerzitami a organizáciu rôznych podujatí pre študentov. Vo voľnom čase rada cestuje, chodí za novými dobrodružstvami a venuje sa crossfitu.

 

Monika Martineková – Je absolventka psychológie. V PwC pôsobí na pozícii Recruiter a je zodpovedná za hľadanie najlepších talentov. Okrem výberového procesu sa venuje kariérnemu poradenstvu, témam v oblasti soft skills a spolupráci s univerzitami a strednými školami. Miluje plávanie a turistiku, nepohrdne dobrou knihou s krimi tematikou.