Vyhodnotenie školských kôl 2023/2024

Ďakujeme všetkým účastníkom školského kola a srdečne gratulujeme študentom, ktorí postúpili. Vidíme sa na krajskom kole!

Po kliknutí na svoj kraj nájdete zoznam súťažiacich, ktorí postúpili do krajského kola. Môžete si otvoriť a stiahnuť PDF súbor za jednotlivý kraj. V prípade, že má pedagóg záujem o podrobnejšie výsledky svojich študentov, nájde ich vo svojom účte v testovacom systéme. Návod ako sa prihlásiť a zobraziť výsledky nájdete tu. 

V priebehu januára pošleme pedagógom všetky dôležité pokyny ku krajským kolám, ako aj registračný formulár, ktorý je potrebný vyplniť pre účasť študentov v krajskom kole. 

Kto postupuje do krajského kola?

  • Postupujú študenti s úspešnosťou 68 % a viac z testu zo školského kola, max. 5 študentov za školu. Do krajských kôl sme vybrali súťažiacich s najvyššou úspešnosťou v teste školského kola. 
  • Pri zhodnom počte bodov určí pedagóg, ktorý študent alebo študentka postúpi do krajského kola a bude reprezentovať školu v krajskom kole. Týchto študentov sme vyznačili vo výsledkovej listine farebne. 
  • V prípade, že ste natrafili vo výsledkovej listine na nezrovnalosť, prosím kontaktujte nás obratom na: eo@iness.sk. 
V prípade, že sa študenti kvalifikovali do krajského kola, ale nemajú záujem zúčastniť sa ho, môže škola nominovať náhradníka/náhradníčku, ktorý/á splnil/a podmienky postupu (min. 68 % z testu školského kola).
 
Krajské kolá sa budú konať prezenčnou formou na univerzitách v krajských mestách: