Staňte sa partnerom Ekonomickej olympiády

Staňte sa partnerom Ekonomickej olympiády

Ekonomickú olympiádu podporujú viaceré významné slovenské i zahraničné inštitúcie. Napriek tomu stále hľadáme ďalších partnerov, ktorí majú záujem podporiť naše aktivity a umožniť nám poskytnúť študentom lepšiu organizáciu súťaže, prestížnejší a kvalitnejší priebeh celého podujatia.

 

Prečo sa oplatí podporiť Ekonomickú olympiádu?

Ekonomické vzdelanie je kľúčom k lepšiemu pochopeniu sveta. Dnes len málo ľudí rozumie ekonómii, čo vedie k nezodpovedným rozhodnutiam v osobných financiách, ale aj pri volebnej urne. Ekonomická olympiáda vyzbrojí mladých ľudí vedomosťami, vďaka ktorým budú vedieť odolať ponuke nevýhodných úverov a ubránia sa pred populizmom a demagógiou. 

Vďaka Vašej podpore vieme osloviť ešte väčší počet stredoškolských študentov cez reklamu na školách, či komunikáciou cez sociálne siete. Pomocou online testovania zapojíme tisícky študentov, ktorí získajú prehľad o širokom zábere ekonómie. Otázky osadené do praktického kontextu im priblížia rozhodovanie dospelých ľudí a pripravia ich na možné nástrahy budúcnosti. 

Stanete sa súčasťou najväčšej ekonomicko-finančnej súťaže na Slovensku, ktorá vo svojom 2. ročníku zapojila viac ako 5300 stredoškolákov. Získate možnosť osloviť najtalentovanejších mladých ľudí z celého Slovenska a prehľad o ekonomickej gramotnosti stredoškolákov. Odprezentujete svoju spoločnosť pred širokou verejnosťou, študentmi, či odborníkmi z verejného, súkromného a neziskového sektora.

 

V prípade, že máte záujem stať sa oficiálnym partnerom Ekonomickej olympiády, kontaktujte nás prosím e-mailom na: monika.budzak@iness.sk 

Štefan Máj z Nadácie Slovenskej sporiteľne odovzdáva cenu za 2. miesto v celoslovenskom finále Ekonomickej olympiády 2018/2019. Foto: Milan David, Trend – týždenník o ekonomike a podnikaní.