Školské kolá – vyhodnotenie

 

Výsledky školských kôl 2019/2020

Ďakujeme všetkým účastníkom školského kola a srdečne gratulujeme študentom, ktorí postúpili. Vidíme sa na krajskom kole!

Nižšie na stránke nájdete súťažiacich, ktorí postúpili do krajského kola. Môžete si otvoriť a stiahnuť PDF súbor za jednotlivý kraj alebo vyhľadať študentov, školu v celkovom zozname študentov. Mená sú v abecednom poradí, takže nezodpovedajú výsledku študenta.

Učebnicu Ekonómie v 31 hodinách získavajú školy:


Trnavský kraj – postupujúci do krajského kola

Nitriansky kraj – postupujúci do krajského kola

Trenčiansky kraj – postupujúci do krajského kola

Žilinský kraj – postupujúci do krajského kola

Banskobystrický kraj – postupujúci do krajského kola

Prešovský kraj – postupujúci do krajského kola

Košický kraj – postupujúci do krajského kola


 

Celkový abecedný zoznam postúpených študentov  
Adamkovič MatejGymnázium, Ul. 1. mája 8, MalackyBratislavský
Adamovičová ZuzanaŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 1, Bratislava, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Ágh MaximiliánŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 1, Bratislava, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Balážová DenisaObchodná akadémia, Dudova 4, Bratislava-PetržalkaBratislavský
Benke ArturGymnazium A.Einsteina , Einsteinova 35, Bratislava-PetržalkaBratislavský
Benková SophiaObchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Bernadovic MatusGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Biro PeterGymnázium Ladislava Sáru, Ladislava Sáru 1, Bratislava-Karlova VesBratislavský
Brencus JohnyBilinguálne gymnázium Česká 10, Česká 10, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Buday JakubBilinguálne gymnázium Česká 10, Česká 10, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Csolle DenisObchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Čapkovič PeterŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 1, Bratislava, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Čupka JakubGymnázium, Grösslingová 18, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Diviš MatejObchodná akadémia, Myslenická 1, PezinokBratislavský
Dubovská AlžbetaObchodná akadémia, Myslenická 1, PezinokBratislavský
Fabiánek PatrikŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 1, Bratislava, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Fedoronko PeterGymnázium Metodova, Metodova 2, Bratislava-RužinovBratislavský
Fekete MichalObchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Haba MartinGymnazium A.Einsteina , Einsteinova 35, Bratislava-PetržalkaBratislavský
Hamarová VeronikaGymnazium A.Einsteina , Einsteinova 35, Bratislava-PetržalkaBratislavský
Havrilla HenrichGymnazium A.Einsteina , Einsteinova 35, Bratislava-PetržalkaBratislavský
herhonek jakubBilinguálne gymnázium Česká 10, Česká 10, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Horák AdamGymnázium, Ul. 1. mája 8, MalackyBratislavský
Horváth OndrejGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Hučko BenjamínGymnázium, Grösslingová 18, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Chromá SilviaStredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-RužinovBratislavský
Illáš MatejGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Ivanovič Matúš ĽubomírStredná priemyselná škola elektrotechnická, Zochova 9, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Jurkáčková ViktóriaGymnázium, Ul. 1. mája 8, MalackyBratislavský
Kanichová ViktóriaObchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Keselá ZuzanaObchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Kindl PatrikObchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Kmeť ĽubošGymnázium, Ul. 1. mája 8, MalackyBratislavský
Kmoško SamuelStredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-RužinovBratislavský
Koller ŠtefanObchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Kostrianová LauraObchodná akadémia, Myslenická 1, PezinokBratislavský
Košický DavidObchodná akadémia, Dudova 4, Bratislava-PetržalkaBratislavský
Krajcik AndrejBilinguálne gymnázium Česká 10, Česká 10, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Krčmárik AdamGymnázium, Grösslingová 18, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Kubicová KatarínaObchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Lániková AdelaObchodná akadémia, Myslenická 1, PezinokBratislavský
Lauko AdamGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Lazar JakubGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
lencz timotejGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Letko AdamGymnázium, Grösslingová 18, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Levkanicova ViktoriaGalileo school, Dudvážska 6, Bratislava-Podunajské BisBratislavský
Ležovičová TerezaGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Liptak SimonBilinguálne gymnázium Česká 10, Česká 10, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Lisy AdamBilinguálne gymnázium Česká 10, Česká 10, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Lišková SimonaObchodná akadémia, Myslenická 1, PezinokBratislavský
Luchsová RebeccaObchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Lukáčová KatarínaGymnázium, Ul. 1. mája 8, MalackyBratislavský
Machovič MarcoGymnázium, Grösslingová 18, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Malovcová KristínaObchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Martinkovič SamuelGymnázium, Grösslingová 18, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Meier PeterGalileo school, Dudvážska 6, Bratislava-Podunajské BisBratislavský
Mišík NikolasObchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Mitske FilipGymnázium, Grösslingová 18, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Molčan MatúšŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 1, Bratislava, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Mutkovič JánGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Nižňan MatejŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 1, Bratislava, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Petrík FilipStredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-RužinovBratislavský
Petruna Theodor AdamBilinguálne gymnázium Česká 10, Česká 10, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Piterka BranoBilinguálne gymnázium Česká 10, Česká 10, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Polak LukasGalileo school, Dudvážska 6, Bratislava-Podunajské BisBratislavský
Polkoráb DávidObchodná akadémia, Myslenická 1, PezinokBratislavský
Prívozníková RebekaGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Reingráberová RebekaObchodná akadémia, Myslenická 1, PezinokBratislavský
Samko TomasGymnázium, Grösslingová 18, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Sedlár MatejŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 1, Bratislava, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Sekáč OndrejObchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Schrojf JurajGymnazium A.Einsteina , Einsteinova 35, Bratislava-PetržalkaBratislavský
Slaninka JakubObchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Sova MatejŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 1, Bratislava, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Staňová RenátaObchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Světlík TomášGymnázium, Ul. 1. mája 8, MalackyBratislavský
syrový sebastianBilinguálne gymnázium Česká 10, Česká 10, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Szabó PatrikGymnázium, Grösslingová 18, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Šahová PatríciaObchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Ševčovičová ZuzanaGymnazium A.Einsteina , Einsteinova 35, Bratislava-PetržalkaBratislavský
Šinkovic MatejSpojená škola Tilgnerova, Tilgnerova 14, Bratislavský
thomson nickGymnazium A.Einsteina , Einsteinova 35, Bratislava-PetržalkaBratislavský
Truong Thi GiangObchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Tyko JakubGymnázium, Grösslingová 18, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Uzik MartinGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Vaverčák MichalBilinguálne gymnázium Česká 10, Česká 10, Bratislava-Staré MestoBratislavský
Veme RichardGalileo school, Dudvážska 6, Bratislava-Podunajské BisBratislavský
Vitekova AlexandraGymnazium A.Einsteina , Einsteinova 35, Bratislava-PetržalkaBratislavský
Vrtiaková AnnaGymnázium Jura Hronca, Spojená škola Novohradská, Novohradská 3, Bratislava-RužinovBratislavský
Výbohová MartinaGymnazium A.Einsteina , Einsteinova 35, Bratislava-PetržalkaBratislavský
Zahradníček DavidGymnázium Metodova, Metodova 2, Bratislava-RužinovBratislavský
Zelina AdamŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 1, Bratislava, Bratislava-Nové MestoBratislavský
Albrechtová LuciaObchodná akadémia Senica, Dlhá 256/10, SenicaTrnavský
Balcírová IvanaGymnázium J. B Magina Vrbové, Beňovského 358/100, VrbovéTrnavský
Bohunová IvanaObchodná akadémia, Mládežnícka 158/5, SereďTrnavský
Bundala JurajGymnázium F. V. Sasinka Skalica, Námestie slobody 3, SkalicaTrnavský
Čeppanová VictoriaObchodná akadémia, Mládežnícka 158/5, SereďTrnavský
Dršková TatianaObchodná akadémia Senica, Dlhá 256/10, SenicaTrnavský
Druska OliverGymnázium Milana Rastislava Štefánika, Slnečná 2, ŠamorínTrnavský
Fandelová MichaelaObchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Kukučínova 2, TrnavaTrnavský
Faragó LeonardGymnázium Milana Rastislava Štefánika, Slnečná 2, ŠamorínTrnavský
frkicova zuzanaGymnázium Ivana Kupca , Komenského 13, HlohovecTrnavský
Gombík TomášObchodná akadémia, Mládežnícka 158/5, SereďTrnavský
Gono AdamGymnázium J. B Magina Vrbové, Beňovského 358/100, VrbovéTrnavský
Gostíková MáriaGymnázium Ivana Kupca , Komenského 13, HlohovecTrnavský
Hadárová LuciaGymnázium J. B Magina Vrbové, Beňovského 358/100, VrbovéTrnavský
Hluzinová TatianaGymnázium Pierra de Coubertina, Nám. SNP 9, PiešťanyTrnavský
Holán MarcelGymnázium J. B Magina Vrbové, Beňovského 358/100, VrbovéTrnavský
Chudík AdamGymnázium F. V. Sasinka Skalica, Námestie slobody 3, SkalicaTrnavský
Jakábová JanaGymnázium Pierra de Coubertina, Nám. SNP 9, PiešťanyTrnavský
Janák JakubSúkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, SenicaTrnavský
Jarovičová LuciaObchodná akadémia Senica, Dlhá 256/10, SenicaTrnavský
Jedlička ŠimonStredná odborná škola Jozefa Čabelku Holíč, Bernolákova 383/10, Holíč, Trnavský
Kalašová MichaelaObchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Kukučínova 2, TrnavaTrnavský
Kalinay MárioObchodná akadémia, Mládežnícka 158/5, SereďTrnavský
Kanda LukášSúkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, SenicaTrnavský
Koleková KlaudiaGymnázium Milana Rastislava Štefánika, Slnečná 2, ŠamorínTrnavský
Kollár SamuelGymnázium Pierra de Coubertina, Nám. SNP 9, PiešťanyTrnavský
Kotlárová JanaGymnázium J. B Magina Vrbové, Beňovského 358/100, VrbovéTrnavský
Kubíček RadovanObchodná akadémia Senica, Dlhá 256/10, SenicaTrnavský
Kubíčková LeaGymnázium Milana Rastislava Štefánika, Slnečná 2, ŠamorínTrnavský
Kubina GabrielGymnázium F. V. Sasinka Skalica, Námestie slobody 3, SkalicaTrnavský
Kudláčová MáriaObchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Kukučínova 2, TrnavaTrnavský
Kuricová SimonaObchodná akadémia, Mládežnícka 158/5, SereďTrnavský
Kusák MárioObchodná akadémia Senica, Dlhá 256/10, SenicaTrnavský
Lajdová NatáliaGymnázium J. B Magina Vrbové, Beňovského 358/100, VrbovéTrnavský
Levický MiroslavObchodná akadémia – Kereskedelmi Akadémia, Veľký Meder – Nagymegyer, Bratislavská 38, Veľký MederTrnavský
Lukács ImrichGymnázium Milana Rastislava Štefánika, Slnečná 2, ŠamorínTrnavský
Machajová NikolaStredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2, PiešťanyTrnavský
Machovičová AlexandraObchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Kukučínova 2, TrnavaTrnavský
Masaryková SáraGymnázium F. V. Sasinka Skalica, Námestie slobody 3, SkalicaTrnavský
Mihalik JánGymnázium J. B Magina Vrbové, Beňovského 358/100, VrbovéTrnavský
Muchová KarolínaSúkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, SenicaTrnavský
Nemčicová LenkaObchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Kukučínova 2, TrnavaTrnavský
Nemečkayová SoňaObchodná akadémia Senica, Dlhá 256/10, SenicaTrnavský
Olas SamuelGymnázium Milana Rastislava Štefánika, Slnečná 2, ŠamorínTrnavský
Ozimák SebastiánHotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Strimová 34, Piešťany, PiešťanyTrnavský
Podolinská TatianaGymnázium Milana Rastislava Štefánika, Slnečná 2, ŠamorínTrnavský
Podzámska MiroslavaObchodná akadémia Senica, Dlhá 256/10, SenicaTrnavský
Rapantová BarboraObchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Kukučínova 2, TrnavaTrnavský
Rebro MarekObchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Kukučínova 2, TrnavaTrnavský
Remenárová LeaObchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Kukučínova 2, TrnavaTrnavský
Rúsek RichardSúkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, SenicaTrnavský
Sersenová MonikaGymnázium J. B Magina Vrbové, Beňovského 358/100, VrbovéTrnavský
Schatz TomášObchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Kukučínova 2, TrnavaTrnavský
Stanek LukášGymnázium Pierra de Coubertina, Nám. SNP 9, PiešťanyTrnavský
Šnegoňová DominikaGymnázium Milana Rastislava Štefánika, Slnečná 2, ŠamorínTrnavský
Štangová MartinaStredná odborná škola obchodu a služieb, Lomonosovova 2797/6 Trnava, TrnavaTrnavský
Šurman SamuelGymnázium Milana Rastislava Štefánika, Slnečná 2, ŠamorínTrnavský
Taraba PavolGymnázium Pierra de Coubertina, Nám. SNP 9, PiešťanyTrnavský
Turánková TimeaGymnázium J. B Magina Vrbové, Beňovského 358/100, VrbovéTrnavský
Valachovičová KarinGymnázium F. V. Sasinka Skalica, Námestie slobody 3, SkalicaTrnavský
Van Cleven AdamSúkromná stredná odborná škola Via Humana Skalica, Mallého 2, Skalica, SkalicaTrnavský
Zemková AdelaObchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava, Kukučínova 2, TrnavaTrnavský
Zimková SoňaGymnázium F. V. Sasinka Skalica, Námestie slobody 3, SkalicaTrnavský
Želonka MiroslavObchodná akadémia Senica, Dlhá 256/10, SenicaTrnavský
Al-Lami KerimObchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, ŠuranyNitransky
Antala MatejObchodná akadémia Topoľčany, Inovecká 2041, TopoľčanyNitransky
Bagalová ViktóriaKatolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul Levice, Saratovská 87, LeviceNitransky
Bakay TomasSpojená škola Slančíkovej 2 Nitra, Slančíkovej 2, NitraNitransky
Baňár DanielGymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové ZámkyNitransky
Belgharbi AdamSúkromná spojená škola Štúrovo, Elokované pracovisko Nitra , Štúrova 22, NitraNitransky
Belohorec AdamObchodná akadémia Topoľčany, Inovecká 2041, TopoľčanyNitransky
Bencsík SebastiánSpojená škola, Komárňanská 28, 940 75 Nové Zámky, Nové ZámkyNitransky
Brezík ErikGymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové ZámkyNitransky
Cagalová LuciaObchodná akadémia Topoľčany, Inovecká 2041, TopoľčanyNitransky
Cviklovič PeterObchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, ŠuranyNitransky
Drozdikova SilviaKatolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul Levice, Saratovská 87, LeviceNitransky
Ďurovič OndrejObchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, LeviceNitransky
Fipebr AdmosaObchodná akadémia, Bernolákova 26, Zlaté MoravceNitransky
Gál DávidGymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, LeviceNitransky
Gergely AdrianObchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, ŠuranyNitransky
Ginzery LauraGymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, LeviceNitransky
Göbő BranislavKatolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul Levice, Saratovská 87, LeviceNitransky
Grznárik MartinGymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, TopoľčanyNitransky
Gunárová GabriellaGymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, LeviceNitransky
Hajnalová LilianaObchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, ŠuranyNitransky
Haríňová DominikaGymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, TopoľčanyNitransky
Hauliková SoňaGymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, LeviceNitransky
Hlinka MichalObchodná akadémia Topoľčany, Inovecká 2041, TopoľčanyNitransky
Horňák MilanObchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, LeviceNitransky
Horváth DávidGymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové ZámkyNitransky
Hrivňák RomanStredná priemyselná škola strojnicka a elektrotechnická , F. Hečku 25, LeviceNitransky
Hučíková KarolínaObchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, ŠuranyNitransky
Hudec MartinObchodná akadémia, Bernolákova 26, Zlaté MoravceNitransky
Hulová EliškaGymnázium sv. Cyrila a Metoda, Farská 19, NitraNitransky
Chuťková TerezaSpojená škola Slančíkovej 2 Nitra, Slančíkovej 2, NitraNitransky
Juhárová MartinaGymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, LeviceNitransky
Kečkéšová PatríciaKatolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul Levice, Saratovská 87, LeviceNitransky
Kochanová LenkaGymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, TopoľčanyNitransky
Kondrlík AndrejGymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové ZámkyNitransky
Kováč RichardObchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, ŠuranyNitransky
Kraslan MatejStredná priemyselný škola stavebná Nitra, Cabajská 4, NitraNitransky
Kúdeľa FilipGymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, LeviceNitransky
Kuchtová DominikaSúkromná spojená škola, Sv. Štefana 36, ŠtúrovoNitransky
Kviatkovský JakubGymnázium sv. Cyrila a Metoda, Farská 19, NitraNitransky
Kyselica PatrikSOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky, Nové ZámkyNitransky
Maczkó AdamSpojená škola, Komárňanská 28, 940 75 Nové Zámky, Nové ZámkyNitransky
Máčaj Marek ŠtefanObchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, LeviceNitransky
Macháč MatúšGymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, TopoľčanyNitransky
Makáň DávidObchodná akadémia, Bernolákova 26, Zlaté MoravceNitransky
Marková SimonaObchodná akadémia Topoľčany, Inovecká 2041, TopoľčanyNitransky
Martínyová NatáliaObchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, LeviceNitransky
Mihál AdamObchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, LeviceNitransky
Molnár MatejStredná priemyselný škola stavebná Nitra, Cabajská 4, NitraNitransky
Moravčík Gabriel JánGymnázium sv. Cyrila a Metoda, Farská 19, NitraNitransky
Nagyová MiriamSpojená škola, Komárňanská 28, 940 75 Nové Zámky, Nové ZámkyNitransky
Nguyen Thi Thu Martina TrangGymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové ZámkyNitransky
Olejka SamuelObchodná akadémia Topoľčany, Inovecká 2041, TopoľčanyNitransky
Oravec FilipGymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, TopoľčanyNitransky
Pintérová ViktóriaGymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové ZámkyNitransky
Remšíková ViktóriaObchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, LeviceNitransky
Repáň BranislavGymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, LeviceNitransky
Rešetka SimonGymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, TopoľčanyNitransky
Riečica DavidObchodná akadémia Topoľčany, Inovecká 2041, TopoľčanyNitransky
Rozsnyóová SilviaGymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové ZámkyNitransky
Slaninka ŠimonGymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, LeviceNitransky
Slivka PavolObchodná akadémia Topoľčany, Inovecká 2041, TopoľčanyNitransky
Suja PavolGymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, TopoľčanyNitransky
Šmatláková NelaGymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, TopoľčanyNitransky
Štrbo BorisStredná priemyselná škola strojnicka a elektrotechnická , F. Hečku 25, LeviceNitransky
Šupalová AnitaGymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové ZámkyNitransky
Švarcová EmaGymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové ZámkyNitransky
Tariška MartinGymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, LeviceNitransky
Tines TomášPiaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazaského, Piaristická 6, NitraNitransky
Trnková PaulínaSpojená škola Slančíkovej 2 Nitra, Slančíkovej 2, NitraNitransky
Turcsek PatrikGymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, LeviceNitransky
Tyukosová JúliaGymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové ZámkyNitransky
Valachyová AlexandraObchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, ŠuranyNitransky
Vrábľová Tereza MichaelaGymnázium sv. Cyrila a Metoda, Farská 19, NitraNitransky
Zaťko JurajStredná odborná škola dreváska, Pílska 7, Topoľčany, TopoľčanyNitransky
Žiga FilipObchodná akadémia, Bernolákova 26, Zlaté MoravceNitransky
Babeľa MiroslavGymnázium, Školská 234/8, Považská BystricaTrenčiansky
Benianová DobromilaStredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad VáTrenčiansky
Bohušová AdrianaGymnázium Ľ.Štúra Trenčín, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčiansky
Boleková PaulínaGymnázium Púchov, Ul. 1.mája 905, PúchovTrenčiansky
Čamarová NatáliaStredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad VáTrenčiansky
Černá LenkaStredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad VáTrenčiansky
Černuch TomášGymnázium Ľ.Štúra Trenčín, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčiansky
Čvirik AdamGymnázium Púchov, Ul. 1.mája 905, PúchovTrenčiansky
Dírer JozefGymnázium Púchov, Ul. 1.mája 905, PúchovTrenčiansky
Drexler RomanSOŠ Handlová, Lipová 8, HandlováTrenčiansky
Dzinová DominikaObchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, TrenčínTrenčiansky
Fáberová MartinaStredná odborná škola J. A. Baťu, Nám. SNP 5, PartizánskeTrenčiansky
Gažiová PetraStredná priemyselná škola stavebná E. Belluša Trenčín, Staničná 4, TrenčínTrenčiansky
Greguš TomášDopravná akadémia, Školská 66, Trenčín, Trenčiansky
Habánek AndrejGymnázium Ľ.Štúra Trenčín, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčiansky
Halmeš JakubGymnázium, Školská 234/8, Považská BystricaTrenčiansky
Hamajová BarboraGymnázium Ľ.Štúra Trenčín, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčiansky
Haragová KarolínaDopravná akadémia, Školská 66, Trenčín, Trenčiansky
Hejtmánková ĽubicaStredná odborná škola obchodu a služieb , Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín, TrenčínTrenčiansky
Chovanec MiroslavSPŠ Považská Bystrica, Slov. partizánov 1132/52, Považská BystricaTrenčiansky
Chudovský MatejGymnázium, Školská 234/8, Považská BystricaTrenčiansky
Jančovič MichalStredná odborná škola obchodu a služieb , Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín, TrenčínTrenčiansky
Jandušíková AnnaObchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, TrenčínTrenčiansky
Juríčková PaulínaGymnázium Ľ.Štúra Trenčín, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčiansky
Kikuš AdamObchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, TrenčínTrenčiansky
Kobolka MatejGymnázium, Školská 234/8, Považská BystricaTrenčiansky
Kolarovičová VeronikaStredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad VáTrenčiansky
Kostková VeronikaGymnázium Ľ.Štúra Trenčín, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčiansky
Križan DamiánSpojená škola sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom, Klčové 87, Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky
Kucharík MartinStredná odborná škola Pruské 294, 018 52, 17. novembra 1180/16, Trenčiansky
Kukučková BarboraStredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad VáTrenčiansky
Kurincová KristínaObchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, TrenčínTrenčiansky
Kvasnicová VanessaSpojená škola sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom, Klčové 87, Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky
Lajčoková HelenaSpojená škola sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom, Klčové 87, Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky
Lobotková PaulínaStredná odborná škola obchodu a služieb , Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín, TrenčínTrenčiansky
Lukšo MárioSúkromná stredná odborná škola, M.R. Štefánika 379/19, TrenčínTrenčiansky
Macho PeterPiaristická spojená škola Františka Hanáka, organizačná zložka Piaristická stredná odborná škola FrTrenčiansky
Malík RudolfStredná odborná škola Pruské , Pruské 294, 018 52 Pruské, Trenčiansky
Michalec MiroslavGymnázium Ľ.Štúra Trenčín, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčiansky
Minarčic Benjamín RichardStredná odborná škola obchodu a služieb , Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín, TrenčínTrenčiansky
Minarovič PeterStredná odborná škola obchodu a služieb , Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín, TrenčínTrenčiansky
Mojto TomášStredná odborná škola obchodu a služieb , Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín, TrenčínTrenčiansky
Mytník SamuelGymnázium, Školská 234/8, Považská BystricaTrenčiansky
Nevláčilová SabinaObchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, TrenčínTrenčiansky
ondrejková SarahStredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad VáTrenčiansky
Ondrušková IvanaStredná odborná škola obchodu a služieb , Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín, TrenčínTrenčiansky
Orságová TerezaStredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad VáTrenčiansky
Pajtinková AnnamáriaObchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, TrenčínTrenčiansky
Papšová SáraGymnázium, Komenského 2/1074, PartizánskeTrenčiansky
Paulík BenjamínObchodná akadémia v Prievidzi, F. Madvu 2, PrievidzaTrenčiansky
Petráš RomanObchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, TrenčínTrenčiansky
Podskalka LukášGymnázium, Komenského 2/1074, PartizánskeTrenčiansky
Ranincová BarboraGymnázium Ľ.Štúra Trenčín, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčiansky
Romaňák MartinGymnázium Dubnica nad Váhom, Školská 2, Dubnica nad VáhomTrenčiansky
Šebesta MarekGymnázium, Komenského 2/1074, PartizánskeTrenčiansky
Šlesar SamuelGymnázium Dubnica nad Váhom, Školská 2, Dubnica nad VáhomTrenčiansky
Štefániková SophiaObchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, TrenčínTrenčiansky
Uková MichaelaStredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad VáTrenčiansky
Vancová Anna TatianaGymnázium Ľ.Štúra Trenčín, 1. mája 170/2, TrenčínTrenčiansky
Zabielny MilanGymnázium, Školská 234/8, Považská BystricaTrenčiansky
Zahradníčková EmaObchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, TrenčínTrenčiansky
Žernovič MichalGymnázium, Školská 234/8, Považská BystricaTrenčiansky
Bacula FilipGymnázium, Ľ. Štúra 35, TurzovkaŽilinský
Bachnová LauraGymnázium, Hradná 23, Liptovský HrádokŽilinský
Balala PeterStredná odborná škola obchodu a služieb Čadca, 17. novembra 2579 Čadca, ČadcaŽilinský
Barton PatrikEvanjelciká spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikulᚎilinský
Barut JozefSpojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín, TvrdošínŽilinský
Bátory MarekGymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, Malá hora 3, MartinŽilinský
Belan OndrejGymnázium, Varšavská cesta 1, ŽilinaŽilinský
Beliančinová MarcelaObchodná akadémia, Veľká okružná 32, ŽilinaŽilinský
Bernaťáková ErikaStredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33, Námestovo, NámestovoŽilinský
Bišťanová AlžbetaGymnázium sv. Andreja , Námestie A. Hlinku 5, RužomberokŽilinský
Blaho MartinObchodná akadémia, Nábrežie K.Petroviča 1571, Liptovský Mikulᚎilinský
Bodíková BarboraGymnázium, Hradná 23, Liptovský HrádokŽilinský
Brandys DominikSpojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín, TvrdošínŽilinský
Brija JánGymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, Malá hora 3, MartinŽilinský
Briš MichalGymnázium, Varšavská cesta 1, ŽilinaŽilinský
Brodňanová SimonaSúkromná stredná odborná škola, Saleziánska 18, 010 01 Žilina, ŽilinaŽilinský
Bubniaková DianaHotelová akadémia Liptovský Mikuláš, Čs. brigády 1804, Liptovský Mikulᚎilinský
Bukovinska KlaraGymnázium, Hradná 23, Liptovský HrádokŽilinský
Buša FiilpGymnázium M. M. Hodžu Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikulᚎilinský
Cabadajová DanielaObchodná akadémia, Veľká okružná 32, ŽilinaŽilinský
Cúth DávidGymnázium, Varšavská cesta 1, ŽilinaŽilinský
Črepová MonikaObchodná akadémia, Nábrežie K.Petroviča 1571, Liptovský Mikulᚎilinský
Darnay JurajGymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, TrstenáŽilinský
Dermeková NatáliaEvanjelciká spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikulᚎilinský
Doležalová EmmaObchodná akadémia, Veľká okružná 32, ŽilinaŽilinský
Drdáková NatáliaObchodná akadémia, Veľká okružná 32, ŽilinaŽilinský
Ďurčanská AdrianaGymnázium, Javorová 5, RajecŽilinský
Fajberová NatáliaObchodná akadémia, Radlinského 1725/55, Dolný KubínŽilinský
Filipová LuciaSúkromná stredná odborná škola, Saleziánska 18, 010 01 Žilina, ŽilinaŽilinský
Fraňová NatáliaObchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, ČadcaŽilinský
Gejdošová ViktóriaGymnázium M. M. Hodžu Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikulᚎilinský
Gloser DamiánGymnázium Bytča, Štefánikova 219/4, BytčaŽilinský
Gunčagová NatáliaGymnázium, Ľ. Štúra 35, TurzovkaŽilinský
Hliničanová EvaGymnázium, Varšavská cesta 1, ŽilinaŽilinský
Hofer DenisGymnázium, Varšavská cesta 1, ŽilinaŽilinský
Holienčin LukášStredná odborná škola obchodu a služieb Čadca, 17. novembra 2579 Čadca, ČadcaŽilinský
Hrabovcová BarboraGymnázium, Varšavská cesta 1, ŽilinaŽilinský
Hrancová NatáliaObchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, ČadcaŽilinský
Hrnčiar JurajHotelová akadémia Liptovský Mikuláš, Čs. brigády 1804, Liptovský Mikulᚎilinský
Hroboňová Anna MagdalénaEvanjelická spojená škola v Martine, M. R. Štefánika 17, MartinŽilinský
Hudeková MáriaSúkromná stredná odborná škola, Saleziánska 18, 010 01 Žilina, ŽilinaŽilinský
Hulínová SilviaObchodná akadémia, Veľká okružná 32, ŽilinaŽilinský
Chabadová AnnaSúkromná stredná odborná škola, Saleziánska 18, 010 01 Žilina, ŽilinaŽilinský
Chovančák RichardGymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, Malá hora 3, MartinŽilinský
Janík RóbertEvanjelická spojená škola v Martine, M. R. Štefánika 17, MartinŽilinský
Jánoš VojtechGymnázium M. M. Hodžu Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikulᚎilinský
Janotik JakubSpojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín, TvrdošínŽilinský
Jašura MarcelSpojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín, TvrdošínŽilinský
Kajanová JanaStredná odborná škola obchodu a služieb, Pelhřimovská 1186/10, Dolný KubínŽilinský
Kalinka TimotejGymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, Malá hora 3, MartinŽilinský
Karolčeková LuciaGymnázium M. M. Hodžu Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikulᚎilinský
Kasanický DušanEvanjelciká spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikulᚎilinský
Kašjak JakubBilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, SučanyŽilinský
Kevická SarahGymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, Malá hora 3, MartinŽilinský
Klieštik AdriánObchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, ČadcaŽilinský
Klimeková SimonaObchodná akadémia, Radlinského 1725/55, Dolný KubínŽilinský
Kliment MartinGymnázium, Varšavská cesta 1, ŽilinaŽilinský
Kočan PatrikGymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, TrstenáŽilinský
Kohút SamuelSúkromná stredná odborná škola, Saleziánska 18, 010 01 Žilina, ŽilinaŽilinský
Kováč KristiánObchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, ČadcaŽilinský
Králik MatúšGymnázium M. M. Hodžu Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikulᚎilinský
Kulla RomanObchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, ČadcaŽilinský
Laurinc TomášStredná odborná škola polytechnická, Sládkovičova ulica 104, RužomberokŽilinský
Leško MariánSpojená škola – Gymnázium Mikuláša Galandu, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske TepliceŽilinský
Lietavcová VeronikaObchodná akadémia, Nábrežie K.Petroviča 1571, Liptovský Mikulᚎilinský
Lišková MartinaGymnázium, Hradná 23, Liptovský HrádokŽilinský
Mahdalová SoňaEvanjelciká spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikulᚎilinský
Masláková MáriaSpojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín, TvrdošínŽilinský
Matejčíková AngelikaStredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33, Námestovo, NámestovoŽilinský
Mihalčík SamuelBilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, SučanyŽilinský
Mikuš DarioBilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, SučanyŽilinský
Molitorová VeronikaGymnázium, Varšavská cesta 1, ŽilinaŽilinský
Morgoš JakubEvanjelická spojená škola v Martine, M. R. Štefánika 17, MartinŽilinský
Morgoš MatúšBilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, SučanyŽilinský
Nemešányová NinaEvanjelciká spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikulᚎilinský
Novotná AlžbetaGymnázium, Varšavská cesta 1, ŽilinaŽilinský
Ondruš OliverGymnázium sv. Andreja , Námestie A. Hlinku 5, RužomberokŽilinský
Oravcová IvanaEvanjelciká spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikulᚎilinský
Ovšáková MáriaObchodná akadémia, Radlinského 1725/55, Dolný KubínŽilinský
Páleš JakubEvanjelická spojená škola v Martine, M. R. Štefánika 17, MartinŽilinský
Pevný MatejGymnázium, Varšavská cesta 1, ŽilinaŽilinský
Piala LukášSúkromná stredná odborná škola, Saleziánska 18, 010 01 Žilina, ŽilinaŽilinský
Pikalová ViktóriaGymnázium, Hradná 23, Liptovský HrádokŽilinský
Polťáková PatríciaStredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33, Námestovo, NámestovoŽilinský
Prachárová MarcelaEvanjelická spojená škola v Martine, M. R. Štefánika 17, MartinŽilinský
Púčať SamuelSpojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín, TvrdošínŽilinský
Rázga PatrikEvanjelciká spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikulᚎilinský
rebrošová KlaudiaStredná odborná škola obchodu a služieb Čadca, 17. novembra 2579 Čadca, ČadcaŽilinský
Remeš TobiášObchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, ČadcaŽilinský
Remišová MartinaGymnázium bilingválne, Tomáša Ružičku 3, ŽilinaŽilinský
Sakala SamuelGymnázium bilingválne, Tomáša Ružičku 3, ŽilinaŽilinský
Salatová LenkaObchodná akadémia, Veľká okružná 32, ŽilinaŽilinský
Sedo MatejEvanjelciká spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikulᚎilinský
Slota JánSpojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín, TvrdošínŽilinský
Sokoláková MiriamaBilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, SučanyŽilinský
Stas MariánSpojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín, TvrdošínŽilinský
Straka SamuelSpojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín, TvrdošínŽilinský
Stroková TamaraSpojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín, TvrdošínŽilinský
Sušienková MiriamSúkromná stredná odborná škola Pro scholaris, Hlavná 2, 010 09 Žilina-Bytčica, ŽilinaŽilinský
Svýba JánBilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, SučanyŽilinský
Špaček OliverGymnázium M. M. Hodžu Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikulᚎilinský
Šperka SebastiánGymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, Malá hora 3, MartinŽilinský
Turiak LukáStredná odborná škola obchodu a služieb Čadca, 17. novembra 2579 Čadca, ČadcaŽilinský
Váleková TerezaEvanjelciká spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikulᚎilinský
Veveričíková NatáliaSúkromná stredná odborná škola, Saleziánska 18, 010 01 Žilina, ŽilinaŽilinský
Vnenčáková NikolaStredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33, Námestovo, NámestovoŽilinský
Vojtáš ViktorStredná odborná škola obchodu a služieb Čadca, 17. novembra 2579 Čadca, ČadcaŽilinský
Voskárová LíviaEvanjelciká spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikulᚎilinský
Zbončáková SilviaBilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, SučanyŽilinský
Adam AlexanderGymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Adamove DanielObchodná akadémia, Lúčna 4, LučenecBanskobystrický
Barborová KatarínaSúkromná obchodná akadémia DSA Žiar nad Hronom, Námestie Matice slovenskej 23, Žiar nad Hronom, ŽiarBanskobystrický
Berta AndrejGymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, LučenecBanskobystrický
Blizňáková LuciaStredná odborná škola obchodu a služieb Nová Baňa, Osvety č. 17, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický
Brázová PatríciaStredná odborná škola informačných technológií, Ul. J. G. Tajovského 30, Banskobystrický
Briaková MiriamSpojená škola, Štúrova 848, DetvaBanskobystrický
Ciglanová BiankaStredná odborná škola obchodu a služieb Nová Baňa, Osvety č. 17, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický
Čavoj AdamObchodná akadémia, Lúčna 4, LučenecBanskobystrický
Černák MatúšGymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, ZvolenBanskobystrický
Čidalková DominikaSúkromná hotelová akadémia, Drieňová 12, Banská ŠtiavnicaBanskobystrický
Demianová BeátaObchodná akadémia, J.G.Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Drozd RadovanObchodná akadémia, J.G.Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Dudášová TimeaHotelová akadémia , Malinovského 1, BreznoBanskobystrický
Duchoň JakubObchodná akadémia, J.G.Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Emericiová VieroslavaHotelová akadémia , Malinovského 1, BreznoBanskobystrický
Ferencz LukášEvanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836, TisovecBanskobystrický
Francisty MartinObchodná akadémia, J.G.Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Frindtova JanaGymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad HronomBanskobystrický
Gajdoš Tomáš GaSúkromná obchodná akadémia DSA Žiar nad Hronom, Námestie Matice slovenskej 23, Žiar nad Hronom, ŽiarBanskobystrický
Gazdík PatrikObchodná akadémia, Lúčna 4, LučenecBanskobystrický
Grecová MonikaSúkromná obchodná akadémia DSA Žiar nad Hronom, Námestie Matice slovenskej 23, Žiar nad Hronom, ŽiarBanskobystrický
Harabová SimonaStredná odborná škola obchodu a služieb Nová Baňa, Osvety č. 17, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický
Hollá MichaelaStredná odborná škola obchodu a služieb Nová Baňa, Osvety č. 17, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický
Horváthová AlexandraStredná odborná škola informačných technológií, Ul. J. G. Tajovského 30, Banskobystrický
Hrmová ViktóriaSúkromná obchodná akadémia DSA Žiar nad Hronom, Námestie Matice slovenskej 23, Žiar nad Hronom, ŽiarBanskobystrický
Hudec JakubObchodná akadémia Brezno, Malinovského 1, BreznoBanskobystrický
Chrienová VeronikaGymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, LučenecBanskobystrický
Jaďuď PatrikGymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, ZvolenBanskobystrický
Jágerská LíviaSpojená škola, Štúrova 848, DetvaBanskobystrický
Kabina MarekGymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad HronomBanskobystrický
Kafrík DušanGymnázium Jána Chalupku Brezno, Štúrova 13, BreznoBanskobystrický
Kocáková HenrietaStredná odborná škola obchodu a služieb Nová Baňa, Osvety č. 17, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický
Koppa LukášStredná odborná škola informačných technológií, Ul. J. G. Tajovského 30, Banskobystrický
Kravár LukášGymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad HronomBanskobystrický
Kubišová SimonaSpojená škola, Štúrova 848, DetvaBanskobystrický
Kučerová DanielaGymnázium Detva, Štúrova 849, DetvaBanskobystrický
Kumštár TomášObchodná akadémia, Lúčna 4, LučenecBanskobystrický
Lukáč SamuelGymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, LučenecBanskobystrický
Majerčíková PaulaSpojená škola, Štúrova 848, DetvaBanskobystrický
Martuliak IgorObchodná akadémia, J.G.Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Maruškinová NikolaStredná odborná škola informačných technológií, Ul. J. G. Tajovského 30, Banskobystrický
Matúška MarkoGymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, LučenecBanskobystrický
Matúšková SáraSpojená škola, Štúrova 848, DetvaBanskobystrický
Mihályiová BarbaraEvanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836, TisovecBanskobystrický
Mištíková KristínaStredná odborná škola obchodu a služieb Nová Baňa, Osvety č. 17, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický
Mlčal Nikolas PatrikSúkromná obchodná akadémia DSA Žiar nad Hronom, Námestie Matice slovenskej 23, Žiar nad Hronom, ŽiarBanskobystrický
Monišová RadanaSúkromná stredná odborná škola podnikania, Námestie mládeže 587/17,96001 Zvolen, ZvolenBanskobystrický
Oťapka MatúšGymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad HronomBanskobystrický
Pavko EduardObchodná akadémia, Lúčna 4, LučenecBanskobystrický
Pecník JurajGymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Reichl SebastiánSkromné gymnázium, P. Križku 390/4, KremnicaBanskobystrický
Ridajová DanielaStredná odborná škola obchodu a služieb Nová Baňa, Osvety č. 17, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický
Rybár SamuelObchodná akadémia, J.G.Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Sekerešová NikolaSpojená škola, Štúrova 848, DetvaBanskobystrický
Senešiová ViktóriaStredná odborná škola obchodu a služieb Nová Baňa, Osvety č. 17, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický
Skořepová ĽubicaObchodná akadémia, Lúčna 4, LučenecBanskobystrický
Sliacky MichalObchodná akadémia, J.G.Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Stejskalová CharlotteGymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Svetlíková EmaGymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Šipulová MáriaStredná odborná škola informačných technológií, Ul. J. G. Tajovského 30, Banskobystrický
Škvarka LubošStredná odborná škola obchodu a služieb Nová Baňa, Osvety č. 17, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický
Šulek MiroslavObchodná akadémia, Lúčna 4, LučenecBanskobystrický
Švaralová ZuzanaSúkromná obchodná akadémia DSA Žiar nad Hronom, Námestie Matice slovenskej 23, Žiar nad Hronom, ŽiarBanskobystrický
Tóth VendelínObchodná akadémia, Lúčna 4, LučenecBanskobystrický
Veselý LukášObchodná akadémia, Lúčna 4, LučenecBanskobystrický
Vilhanová ZdenkaGymnázium Detva, Štúrova 849, DetvaBanskobystrický
Vlačuha JánObchodná akadémia – Kereskedelmi Akadémia, Mikszátha 1, Rimavská SobotaBanskobystrický
Vyletel PavolStredná odborná škola obchodu a služieb, M. R. Štefánika 8, KrupinaBanskobystrický
Zsidóová Anna KrisztinaGymnázium Detva, Štúrova 849, DetvaBanskobystrický
Žilinčík PatrikGymnázium J. G. Tajovského, Tajovského 25, Banská BystricaBanskobystrický
Avuková AdriánaGymnázium Snina, Študentská 4, SninaPrešovský
Bačinský MichalStredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovPrešovský
Bachura MartinHotelová akadémia , Baštová 32, Prešov , PrešovPrešovský
Balaščík DanielGymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, PrešovPrešovský
Baško RichardStredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovPrešovský
Beňová DominikaStredná priemyselná škola, Partizánska 1059, SninaPrešovský
Beňová JuliánaHotelová akadémia Jána Andraščíka, Pod Vinbargom 3, BardejovPrešovský
Bobaková AnastasiaSpojená škola, Obchodná akadémia Svidník, Centrálna 464, SvidníkPrešovský
Bombara DamiánStredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, PopradPrešovský
Bujňáková TatianaHotelová akadémia , Baštová 32, Prešov , PrešovPrešovský
Bukovinová JanaObchodná akadémia Poprad, Murgašova 94, PopradPrešovský
Cicáková VeronikaObchodná akadémia, Jarmočná 132, Stará ĽubovňaPrešovský
Cimbalistová MarianaObchodná akadémia Poprad, Murgašova 94, PopradPrešovský
Čorňák BranislavStredná priemyselná škola, Partizánska 1059, SninaPrešovský
Dolinská ElenaGymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPrešovský
Dzrisin SamuelStredná priemyselná škola technická Bardejov, Komenského 5, BardejovPrešovský
Džula MichalObchodná akadémia Humenné, Komenského 1, HumennéPrešovský
Fejerčák JozefStredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovPrešovský
Ferencová ViktóriaStredná odborná škola podnikania, Masarykova 24, 081 79 Prešov, PrešovPrešovský
Ferenčák JakubGymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, PopradPrešovský
Fertáľ MartinStredná priemyselná škola technická Bardejov, Komenského 5, BardejovPrešovský
Findra JánGymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, PopradPrešovský
Folvarčíková AlexandraObchodná akadémia, Jarmočná 132, Stará ĽubovňaPrešovský
Gábor FrantišekGymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPrešovský
Galatová LeaStredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, PopradPrešovský
Girgová KatarínaHotelová akadémia Otta Brucknera, MUDr. Alexandra 29, Kežmarok, KežmarokPrešovský
Glodová PatríciaObchodná akadémia , Dr. C. Daxnera 88/3, Vranov nad TopľouPrešovský
Godalla MilošStredná odborná škola polytechnická J.A.Baťu SVIT, Štefánikova 39, SVIT, Prešovský
Háberová AnnaHotelová akadémia Otta Brucknera, MUDr. Alexandra 29, Kežmarok, KežmarokPrešovský
Haľamová SimonaObchodná akadémia, Jarmočná 132, Stará ĽubovňaPrešovský
Hančuľák JakubObchodná akadémia , Dr. C. Daxnera 88/3, Vranov nad TopľouPrešovský
Hlavač MilanStredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, PopradPrešovský
Hnatko SebastiánHotelová akadémia Jána Andraščíka, Pod Vinbargom 3, BardejovPrešovský
Holuj JozefStredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, PopradPrešovský
Hrabovecký MartinGymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPrešovský
Hudák LukášStredná priemyselná škola technická Bardejov, Komenského 5, BardejovPrešovský
Hurtišová NatáliaGymnázium Snina, Študentská 4, SninaPrešovský
Ilavský MarkoGymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, PopradPrešovský
Irhová DominikaObchodná akadémia, Jarmočná 132, Stará ĽubovňaPrešovský
Ivanová EmaGymnazium, Komenského 13, LipanyPrešovský
Jackanin TiborStredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovPrešovský
Jakubová AlžbetaObchodná akadémia Humenné, Komenského 1, HumennéPrešovský
Jetlebová AlexandraObchodná akadémia, Jarmočná 132, Stará ĽubovňaPrešovský
Kačmár TomášStredná priemyselná škola technická Bardejov, Komenského 5, BardejovPrešovský
Kačmárová NatáliaGymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPrešovský
Kakalejčík SamuelGymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, PopradPrešovský
Kalafut MarkoObchodná akadémia Poprad, Murgašova 94, PopradPrešovský
Kalyova NikolaSpojená škola, Obchodná akadémia Svidník, Centrálna 464, SvidníkPrešovský
Kasardová AlexandraObchodná akadémia Humenné, Komenského 1, HumennéPrešovský
Kašayová LíviaObchodná akadémia Humenné, Komenského 1, HumennéPrešovský
Khalaf Marek ZachariášGymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPrešovský
Klepsatel AdamGymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, PrešovPrešovský
Klimko RichardStredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovPrešovský
Knežník BranislavStredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, PopradPrešovský
Komorová LuciaStredná odborná škola polytechnická J.A.Baťu SVIT, Štefánikova 39, SVIT, Prešovský
Kopčo DušanObchodná akadémia , Dr. C. Daxnera 88/3, Vranov nad TopľouPrešovský
Kordovaník MatejStredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, PopradPrešovský
Korošiová SoňaObchodná akadémia Humenné, Komenského 1, HumennéPrešovský
Kubušová KarolínaGymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPrešovský
Kuchárová LíviaGymnazium, Komenského 13, LipanyPrešovský
Kulbaková KristínaGymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPrešovský
Kurtý RomanGymnázium Pavla Orzságha Hviezdoslava, Hviezdoslavova 20, KežmarokPrešovský
Kurucová MartinaGymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, PopradPrešovský
Laindová ErikaObchodná akadémia, Jarmočná 132, Stará ĽubovňaPrešovský
Liskovský TomášObchodná akadémia Humenné, Komenského 1, HumennéPrešovský
Lorko SilvesterObchodná akadémia Poprad, Murgašova 94, PopradPrešovský
Lukáč MatejStredná odborná škola služieb Majstra Pavla, Kukučínova 9, LevočaPrešovský
Macej JanGymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPrešovský
Makara VladimirStredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, PopradPrešovský
Marcinová NatáliaSPŠ stavebná Prešov, Plzenská 10, PrešovPrešovský
Marton MiroslavSúkromná stredná odborná škola ELBA, Smetanova 2, PrešovPrešovský
Matějková SlávkaHotelová akadémia Jána Andraščíka, Pod Vinbargom 3, BardejovPrešovský
Molnar MilanSpojená škola Dominika Tatarku, Dominika Tatarku 4666/7, PopradPrešovský
Nazarej AdamSOŠ remesiel a služieb, Okružná 761/25, 058 01 POPRAD, PopradPrešovský
Nováková MarcelaHotelová akadémia Jána Andraščíka, Pod Vinbargom 3, BardejovPrešovský
Novobilská RadoslavaObchodná akadémia Poprad, Murgašova 94, PopradPrešovský
Omachel OliverStredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovPrešovský
Osif RichardSPŠ stavebná Prešov, Plzenská 10, PrešovPrešovský
Paľa MarekSPŠ stavebná Prešov, Plzenská 10, PrešovPrešovský
Paľo MartinStredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovPrešovský
Paraňa RomanObchodná akadémia Poprad, Murgašova 94, PopradPrešovský
Piňko MichalStredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovPrešovský
Pitoňák DávidGymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, PopradPrešovský
Pohlodová TatianaGymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPrešovský
Polčová KamilaHotelová akadémia Jána Andraščíka, Pod Vinbargom 3, BardejovPrešovský
Poliak AdamObchodná akadémia Poprad, Murgašova 94, PopradPrešovský
Polomská StanislavaStredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, PopradPrešovský
Potočná KláraSpojená škola Dominika Tatarku, Dominika Tatarku 4666/7, PopradPrešovský
Prevužňák DávidSPŠ stavebná Prešov, Plzenská 10, PrešovPrešovský
Prusák MartinSúkromná stredná odborná škola ELBA, Smetanova 2, PrešovPrešovský
ptak janGymnazium, Komenského 13, LipanyPrešovský
Pták MatúšStredná priemyselná škola technická Bardejov, Komenského 5, BardejovPrešovský
Remeta ImrichStredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovPrešovský
Rusnačková KarolínaGymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, PopradPrešovský
Samseli JánCirkevné gymnázium sv. Františka z Assisi, Školská 650, Vranov nad TopľouPrešovský
Sidor PatrikStredná priemyselná škola technická Bardejov, Komenského 5, BardejovPrešovský
Siroková SimonaSpojená škola, Obchodná akadémia Svidník, Centrálna 464, SvidníkPrešovský
Slavkovský EduardObchodná akadémia Poprad, Murgašova 94, PopradPrešovský
Solej JakubObchodná akadémia Humenné, Komenského 1, HumennéPrešovský
Sýkora RichardObchodná akadémia, Jarmočná 132, Stará ĽubovňaPrešovský
Sýkorová JanaObchodná akadémia, Jarmočná 132, Stará ĽubovňaPrešovský
Šavelová DanielaGymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, PopradPrešovský
Šereš MartinGymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, PopradPrešovský
Šimkovič PavolGymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, PopradPrešovský
Šnuriková LauraObchodná akadémia Humenné, Komenského 1, HumennéPrešovský
Špiner MarkoObchodná akadémia Poprad, Murgašova 94, PopradPrešovský
Tirpáková NatáliaSPŠ stavebná Prešov, Plzenská 10, PrešovPrešovský
Tomko JozefSpojená škola, Obchodná akadémia Svidník, Centrálna 464, SvidníkPrešovský
Turňa TomášStredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, PopradPrešovský
Varga MichaelGymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, PrešovPrešovský
Vargoško JánSúkromná stredná odborná škola ELBA, Smetanova 2, PrešovPrešovský
Vašák PeterSPŠ stavebná Prešov, Plzenská 10, PrešovPrešovský
Vavreková MáriaSPŠ stavebná Prešov, Plzenská 10, PrešovPrešovský
Vernarská JanaStredná odborná škola polytechnická J.A.Baťu SVIT, Štefánikova 39, SVIT, Prešovský
Waldhauser JozefStredná priemyselná škola, Partizánska 1059, SninaPrešovský
Werner DominikGymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPrešovský
Zachar MiroslavStredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovPrešovský
Zurian ErikStredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, PopradPrešovský
Žemlička DávidSúkromná stredná odborná škola ELBA, Smetanova 2, PrešovPrešovský
Antalová LeaSúkromné gymnáziu Katkin park, Katkin park 2, Košice-ZápadKošický
Bakošová DianaGymnázium, Školská 7, Spišská Nová VesKošický
Balcová BibianaObchodná akadémia Akademika Hronca 8, Rožňava , Akademika Hronca 8, RožňavaKošický
Baloghová KristínaGymnázium, Šrobárova 1, Košice , Šrobárova 1, Košice-Staré MestoKošický
Baluchová ZuzanaSPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice-SeverKošický
Balušík SamuelHotelová akadémia, Južná trieda 10, Košice-JuhKošický
Barcalová SofiaGymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice-Staré MestoKošický
Barčovská NinaGymnázium, Trebišovská 12, Košice-ZápadKošický
Batromij RastislavHotelová akadémia, Južná trieda 10, Košice-JuhKošický
Becza TomášSPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice-SeverKošický
Bednárová LauraGymnázium Krompachy, Lorencova 46, KrompachyKošický
Bělašková EvaStredná odborná škola obchodu a služieb, Námestie slobody 12, SobranceKošický
Bulejčík JakubSPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice-SeverKošický
Burda RolandSúkromné gymnáziu Katkin park, Katkin park 2, Košice-ZápadKošický
Čavarová DianaGymnázium, Šrobárova 1, Košice , Šrobárova 1, Košice-Staré MestoKošický
Čider RadoslavGymnázium, Trebišovská 12, Košice-ZápadKošický
Čobádiová SabínaObchodná akadémia Akademika Hronca 8, Rožňava , Akademika Hronca 8, RožňavaKošický
Deptova DominikaGymnázium, Školská 7, Spišská Nová VesKošický
Devera AdamGymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice-Staré MestoKošický
Dubecký PeterGymnázium, Park mládeže 5, Košice-SeverKošický
Dulovič LukášObchodná akadémia, Kapušianska 2, MichalovceKošický
Ékes PeterGymnázium, Trebišovská 12, Košice-ZápadKošický
Faglic FilipSúkromné gymnáziu Katkin park, Katkin park 2, Košice-ZápadKošický
Feketeová Lucia LauraHotelová akadémia, Južná trieda 10, Košice-JuhKošický
Frajtko TobiášGymnázium, Trebišovská 12, Košice-ZápadKošický
Gaľová ZuzanaGymnázium, Školská 7, Spišská Nová VesKošický
Gbúr Martin AlbertGymnázium, Poštová 9, Košice, Poštová 9, Košice-Staré MestoKošický
Gembický JakubGymnázium, Alejová 1, Košice-JuhKošický
Geroč AntonStredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, 052 01 Spišská Nová Ves, Spišská Nová VesKošický
Haki DanielkaGymnázium, Šrobárova 1, Košice , Šrobárova 1, Košice-Staré MestoKošický
Hamaďaková SofiaStredná zdravotnícka škola, Kukučínova 40, Košice-JuhKošický
Hanus MatejGymnázium, Poštová 9, Košice, Poštová 9, Košice-Staré MestoKošický
Harnóczová ViktóriaSúkromné gymnáziu Katkin park, Katkin park 2, Košice-ZápadKošický
Herzigová KristínaObchodná akadémia, Watsonova 61, Košice, Watsonova 61, Košice-SeverKošický
Hornik RobertStredná odborná škola, Ostrovského 1, Košice-JuhKošický
Chovančák TomášGymnázium, Poštová 9, Košice, Poštová 9, Košice-Staré MestoKošický
Kandrová KristínaGymnázium Gelnica, SNP 1, GelnicaKošický
Kapciová SofiaSúkromné gymnáziu Katkin park, Katkin park 2, Košice-ZápadKošický
Kavuličová JanaStredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, 052 01 Spišská Nová Ves, Spišská Nová VesKošický
Kažmirský AndrejObchodná akadémia, Kapušianska 2, MichalovceKošický
Kimáková AlicaSúkromné gymnáziu Katkin park, Katkin park 2, Košice-ZápadKošický
Kisidaiová DanielaGymnázium, Šrobárova 1, Košice , Šrobárova 1, Košice-Staré MestoKošický
Kolcúnová SlavomíraStredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, 052 01 Spišská Nová Ves, Spišská Nová VesKošický
Koltáš MatejObchodná akadémia Akademika Hronca 8, Rožňava , Akademika Hronca 8, RožňavaKošický
Koper SamuelSPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice-SeverKošický
Kováč TomášGymnázium, Šrobárova 1, Košice , Šrobárova 1, Košice-Staré MestoKošický
Kresťanko PeterGymnázium, Školská 7, Spišská Nová VesKošický
Krokus TomášSPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice-SeverKošický
Krupa TomášGymnázium, Poštová 9, Košice, Poštová 9, Košice-Staré MestoKošický
Krupa TomášStredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce, Školská č. 4, MichalovceKošický
Kurilla FilipGymnázium Krompachy, Lorencova 46, KrompachyKošický
Kurilla RobinSPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice-SeverKošický
Lešová EmaGymnázium, Trebišovská 12, Košice-ZápadKošický
Liptáková ViktóriaSSOŠ Postupimská 37, Postupimská 37, Košice-Dargovských hrdinoKošický
Lormanová LenkaGymnázium, Školská 7, Spišská Nová VesKošický
Lukáčik JuliánGymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice-Staré MestoKošický
Marcinová SidóniaObchodná akadémia, Komenského 3425/18, TrebišovKošický
Marič Larisa Súkromné gymnáziu Katkin park, Katkin park 2, Košice-ZápadKošický
Mazak MarekGymnázium, Šrobárova 1, Košice , Šrobárova 1, Košice-Staré MestoKošický
Mihok LukášGymnázium, Šrobárova 1, Košice , Šrobárova 1, Košice-Staré MestoKošický
Mitro MartinGymnázium Kpt. Nálepku 6, SobranceKošický
Nagy TomášSPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice-SeverKošický
Nagy TomášGymnázium, Park mládeže 5, Košice-SeverKošický
Novotný PeterGymnázium, Školská 7, Spišská Nová VesKošický
Ogurčáková MiroslavaStredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, 052 01 Spišská Nová Ves, Spišská Nová VesKošický
Ondov MatejGymnázium Krompachy, Lorencova 46, KrompachyKošický
Ondrašovič JozefSPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice-SeverKošický
Ondruš SebastiánGymnázium Krompachy, Lorencova 46, KrompachyKošický
Pavlík JakubHotelová akadémia, Južná trieda 10, Košice-JuhKošický
Pekarik AdamSúkromné gymnáziu Katkin park, Katkin park 2, Košice-ZápadKošický
Petergáč JakubObchodná akadémia Akademika Hronca 8, Rožňava , Akademika Hronca 8, RožňavaKošický
Pietraszek DávidHotelová akadémia, Južná trieda 10, 040 01 Košice, Košice-JuhKošický
Pipinová JaroslavaStredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce, Školská č. 4, MichalovceKošický
Popeláš VratkoGymnázium Gelnica, SNP 1, GelnicaKošický
Rajská MariaGymnázium, Trebišovská 12, Košice-ZápadKošický
Ráthy DávidGymnázium, Poštová 9, Košice, Poštová 9, Košice-Staré MestoKošický
Rauchová DominikaObchodná akadémia, Kapušianska 2, MichalovceKošický
Ridilla PeterGymnázium, Poštová 9, Košice, Poštová 9, Košice-Staré MestoKošický
Roman JurajGymnázium, Alejová 1, Košice-JuhKošický
Rozeková DominikaStredná zdravotnícka škola, Kukučínova 40, Košice-JuhKošický
Rusiňáková VeronikaStredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, 052 01 Spišská Nová Ves, Spišská Nová VesKošický
Schmiedt DominikHotelová akadémia, Južná trieda 10, 040 01 Košice, Košice-JuhKošický
Szijjárto DávidStredná odborná kola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2, MichalovceKošický
Szilagyi FilipSúkromné gymnáziu Katkin park, Katkin park 2, Košice-ZápadKošický
Šmidová HenrietaGymnázium Krompachy, Lorencova 46, KrompachyKošický
Števčík SamuelGymnázium Krompachy, Lorencova 46, KrompachyKošický
Tabiš MichalStredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce, Školská č. 4, MichalovceKošický
Tkáčová LíviaSúkromné gymnáziu Katkin park, Katkin park 2, Košice-ZápadKošický
tocek tomásStredná priemyselná škola strojnícka, Komenského 2, Košice, Komenského 2, Košice-Staré MestoKošický
Turčan DávidGymnázium, Javorová 16, Javorová 16, Spišská Nová VesKošický
Uhrin MatejGymnázium, Školská 7, Spišská Nová VesKošický
Uličná ViktóriaGymnázium, Šrobárova 1, Košice , Šrobárova 1, Košice-Staré MestoKošický
Valušiak OliverSPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice-SeverKošický
Varga FilipSPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice-SeverKošický
Varga OndrejGymnázium, Školská 7, Spišská Nová VesKošický
Vargová KarinGymnázium, Šrobárova 1, Košice , Šrobárova 1, Košice-Staré MestoKošický
Vaszilyová VeronikaGymnázium, Šrobárova 1, Košice , Šrobárova 1, Košice-Staré MestoKošický
Vilim SamuelGymnázium, Trebišovská 12, Košice-ZápadKošický
Vojčik JakubGymnázium, Alejová 1, Košice-JuhKošický
Volková LenkaGymnázium, Javorová 16, Javorová 16, Spišská Nová VesKošický
Wuksta ViktorGymnázium, Trebišovská 12, Košice-ZápadKošický
Zlacký MatúšGymnázium, Trebišovská 12, Košice-ZápadKošický
Žifčáková SilviaStredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, 052 01 Spišská Nová Ves, Spišská Nová VesKošický