Registrované školy

Registrované školy

Databáza registrovaných škôl do tretieho ročníka Ekonomickej olympiády
Údaje zo dňa 11.10.2019, 12:35.

 

REGISTRÁCIA DŇAŠKOLAADRESAMESTO
27. August 2019Obchodná akadémiaMyslenická 1Pezinok
27. August 2019Dopravná akadémiaŠkolská 66Trenčín
28. August 2019Obchodná akadémia Dr. C. Daxnera 88/3Vranov nad Topľou
28. August 2019Stredná odborná škola obchodu a služieb ČadcaČadca
29. August 2019Obchodná akadémia, Watsonova 61, KošiceWatsonova 61Košice-Sever
30. August 2019Obchodná akadémia v PrievidziF. Madvu 2Prievidza
30. August 2019GymnáziumGrösslingová 18Bratislava-Staré Mesto
2. September 2019Stredná odborná škola podnikania a služiebHattalova 968/33Námestovo
3. September 2019Obchodná akadémiaVolgogradská 3 Prešov
4. September 2019Obchodná akadémia, Kukučínova 2, TrnavaKukučínova 2Trnava
5. September 2019Stredná odborná škola Jozefa Čabelku HolíčBernolákova 383/10Holíč
5. September 2019Stredná priemyselná škola strojnícka, Komenského 2, KošiceKomenského 2Košice-Staré Mesto
5. September 2019Súkromná stredná odborná škola Via Humana SkalicaMallého 2Skalica
5. September 2019Stredná priemyselná škola stavebná a geodetickáDrieňová 35Bratislava-Ružinov
5. September 2019Hotelová akadémia Baštová 32Prešov
5. September 2019Hotelová akadémia Otta BruckneraMUDr. Alexandra 29Kežmarok
5. September 2019Stredná odborná škola obchodu a služiebLomonosovova 2797/6 Trnava
6. September 2019GymnáziumHradná 23Liptovský Hrádok
6. September 2019Gymnázium sv. MonikyTarasa Ševčenka 1Prešov
6. September 2019Gymnázium Jána Adama RaymanaMudroňova 20Prešov
6. September 2019Stredná odborná škola obchodu a služiebM. R. Štefánika 8Krupina
7. September 2019Gymnázium MetodovaMetodova 2Bratislava-Ružinov
7. September 2019Hotelová akadémia Malinovského 1Brezno
8. September 2019Stredná odborná kola sv. Cyrila a MetodaTehliarska 2Michalovce
9. September 2019Spojená škola, Obchodná akadémia SvidníkCentrálna 464Svidník
10. September 2019Obchodná akadémia D. M. Janotu17. novembra 2701Čadca
10. September 2019Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín1. mája 170/2Trenčín
11. September 2019Spojená škola TvrdošínMedvedzie 133/1Tvrdošín
11. September 2019Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul LeviceSaratovská 87Levice
11. September 2019Obchodná akadémiaNám. hrdinov 7Šurany
11. September 2019Obchodná akadémiaRadlinského 1725/55Dolný Kubín
11. September 2019Súkromná stredná odborná škola podnikaniaNámestie mládeže 587/17Zvolen
12. September 2019Gymnázium SninaŠtudentská 4Snina
12. September 2019Spojená škola sv. Jozefa, Nové Mesto nad VáhomKlčové 87Nové Mesto nad Váhom
13. September 2019Súkromná stredná odborná školaSaleziánska 18Žilina
13. September 2019Gymnázium Jána Adama RaymanaMudroňova 20Prešov
14. September 2019Gymnázium, Poštová 9, KošicePoštová 9Košice-Staré Mesto
16. September 2019SOŠ HandlováLipová 15Handlová
20. September 2019Spojená škola – Gymnázium Mikuláša GalanduHorné Rakovce 1440/29Turčianske Teplice
20. September 2019Stredná odborná školaBystrická 4 Žarnovica
23. September 2019Spojená škola Dominika TatarkuDominika Tatarku 4666/7Poprad
23. September 2019Stredná priemyselný škola stavebná NitraCabajská 4Nitra
23. September 2019Gymnázium Ivana HorváthaIvana Horvátha 14Bratislava-Ružinov
23. September 2019SOŠ hotelových služieb a obchoduZdravotnícka 3,Nové Zámky
23. September 2019Soš automobilováMoldavska cesta 2Košice-Juh
23. September 2019GymnáziumVaršavská cesta 1Žilina
23. September 2019Stredná odborná škola polytechnickáSládkovičova 4Ružomberok
23. September 2019Súkromná obchodná akadémia DSA Žiar nad HronomNámestie Matice slovenskej 22Žiar nad Hronom
23. September 2019Obchodná akadémiaKapušianska 2Michalovce
23. September 2019Spojená školaHlavná 2Žilina
23. September 2019Stredná priemyselná škola techniky a dizajnuMnoheľova 828Poprad
23. September 2019SSOŠE TerciumPalackého 14Košice-Staré Mesto
23. September 2019Stredná priemyselná škola elektrotechnickáZochova 9Bratislava-Staré Mesto
23. September 2019Gymnázium sv. Tomáša AkvinskéhoZbrojničná 3Košice-Staré Mesto
23. September 2019Obchodná akadémiaKomenského 3425/18Trebišov
23. September 2019Obchodná akadémia PopradMurgašova 94Poprad
23. September 2019Stredná odborná škola Pruské A. Hlinku 44Pruské
23. September 2019Stredná odborná škola informačných technológiíUl. J. G. Tajovského 30
23. September 2019Obchodná akadémiaVolgogradská 3Prešov
23. September 2019Gymnazium A.Einsteina Einsteinova 35Bratislava-Petržalka
23. September 2019Spojená školaŠtúrova 848Detva
23. September 2019Gymnázium Ladislava SáruLadislava Sáru 1Bratislava-Karlova Ves
23. September 2019Skromné gymnáziumP. Križku 390/4Kremnica
23. September 2019Cirkevné gymnázium sv. Františka z AssisiŠkolská 650Vranov nad Topľou
24. September 2019Stredná priemyselná škola elektrotechnickáPlzenská 1Prešov
24. September 2019Obchodná akadémiaLúčna 4Lučenec
24. September 2019Súkromná stredná odborná školaSNP 413/8Poprad
24. September 2019Stredná zdravotnícka školaKukučínova 40Košice-Juh
24. September 2019Súkromné gymnáziu Katkin parkKatkin park 2Košice-Západ
24. September 2019Obchodná akadémiaKálmána Kittenbergera 2Levice
24. September 2019SPŠ stavebná PrešovPlzenská 10Prešov
25. September 2019Súkromná stredná odborná škola ELBASmetanova 2Prešov
25. September 2019Obchodná akadémia D. M. Janotu17. novembra 2701Čadca
25. September 2019Gymnázium Ľudovíta ŠtúraHronská 1467/3Zvolen
25. September 2019Obchodná akadémiaVeľká okružná 32Žilina
25. September 2019Piaristická spojená škola Františka Hanáka, organizačná zložka Piaristická stredná odborná škola Františka HanákaA. Hlinku 44Prievidza
25. September 2019Stredná odborná škola ekonomickáStojan 1Spišská Nová Ves
26. September 2019Spojená škola Slančíkovej 2 NitraSlančíkovej 2Nitra
26. September 2019GymnáziumKomenského 2/1074Partizánske
27. September 2019SOŠ remesiel a služiebOkružná 761/125Poprad
27. September 2019Gymnázium M. M. Hodžu Liptovský MikulášM. M. Hodžu 860/9Liptovský Mikuláš
27. September 2019SPŠ elektrotechnickáKomenského 44Košice-Sever
27. September 2019Stredná odborná škola služiebKošická 20Prešov
27. September 2019GymnáziumJavorová 5Rajec
27. September 2019Obchodná akadémiaNevädzová 3Bratislava-Ružinov
30. September 2019Gymnázium, Javorová 16Javorová 16Spišská Nová Ves
1. October 2019Stredná odborná škola dreváska, Pílska 7, Topoľčany Pílska 7Topoľčany
1. October 2019SPŠ Považská BystricaSlov. partizánov 1132/52Považská Bystrica
1. October 2019Gymnázium Krompachy, Lorencova46Lorencova 46Krompachy
2. October 2019Stredná odborná škola podnikaniaMasarykova 24Prešov
6. October 2019Stredná zdravotnícka škola PrešovSládkovičova 36
7. October 2019Obchodná akadémiaMládežnícka 158/5Sereď
7. October 2019Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď Kostolná 119/8Sereď
9. October 2019Hotelová akadémia Ľudovíta WinteraStrimová 34Piešťany
11. October 2019Gymnázium Topoľčany17. novembra 1180/16Topoľčany
11. October 2019Súkromná stredná odborná škola podnikaniaHollého 1380Senica
28. May 2019Hotelová akadémia Jána Andraščíka Pod Vinbargom 3Bardejov
5. June 2019Spojená školaKomárňanská 28Nové Zámky
19. August 2019Stredná odborná škola obchodu a služieb Nová BaňaOsvety č. 17 Nová Baňa
19. August 2019Gymnázium Dubnica nad VáhomŠkolská 2Dubnica nad Váhom
19. August 2019Stredná priemyselná škola strojícka a ekektrotechnická Levice, Fr. Hečku 25F. Hečku 25Levice
19. August 2019Bilinguálne gymnázium Česká 10Česká 10Bratislava-Staré Mesto
19. August 2019Gymnázium Nové ZámkyM. R. Štefánika 16Nové Zámky
20. August 2019Stredná priemyselná škola Dubnica nad VáhomObrancov mieru 343/1Dubnica nad Váhom
20. August 2019Obchodná akadémia Akademika Hronca 8, Rožňava Akademika Hronca 8Rožňava
20. August 2019Súkromná spojená škola Štúrovo, Elokované pracovisko Nitra Štúrova 22Nitra
20. August 2019Obchodná akadémiaJarmočná 132Stará Ľubovňa
21. August 2019Stredná priemyselná škola strojnicka a elektrotechnická F. Hečku 25Levice
22. August 2019Súkromná stredná odborná školaPostupimská 37Košice-Dargovských hrdino
23. August 2019Obchodná akadémiaJ.G.Tajovského 25Banská Bystrica
23. August 2019GymnáziumHlinská 29Žilina
23. August 2019Obchodná akadémia SenicaDlhá 256/10Senica