Prípravný webinár s PwC pre stredoškolákov

Pozývame vás na prípravný webinár na školské kolá Ekonomickej olympiády, určený súťažiacim. Pripravujeme pre vás prednášku s expertom z praxe a riaditeľom na oddelení auditu a uisťovacích služieb v PwC Slovensko, Lukášom Ciranom.

Dozviete sa viac o tom, ako vyzerá účtovná závierka a čo všetko z nej možno o finančnom zdraví danej firmy vyčítať. Ozrejmíte si vybrané pojmy z účtovníctva a môžete sa experta z praxe opýtať na všetky nejasnosti.

Školské kolo Ekonomickej olympiády zahŕňa oblasť Mikroekonómie a podkapitolu Firma, náklady, ponuka, trhová rovnováha, zásahy štátu do cien, ktorá zahŕňa aj podnikové financie a účtovnícke otázky. Webinár preto poslúži ako užitočná príprava na tohtoročné školské a krajské kolo Ekonomickej olympiády. 

Kedy?

28.11. o 15:00 hod.

Trvanie: 60 min. cez ZOOM.

Webinár je zdarma, stačí sa zaregistrovať. Pozor, kapacita podujatia je obmedzená, odporúčame zaregistrovať sa čím skôr. 


Ako sa prihlásiť:

Vyplňte prosím tento krátky formulár: https://forms.gle/C1moCw8vsBBpnMYH7

Na zadanú e-mailovú adresu vám pošleme prístupové údaje na Zoom webinár.


Kto je náš rečník:

Lukáš Ciran je riaditeľom na oddelení auditu a uisťovacích služieb a špecializuje sa najmä na poradenstvo v oblasti IFRS a finančného výkazníctva, implementáciu nových štandardov IFRS, akvizície a predaje podnikov, digitálnu transformáciu finančných oddelení a ďalšie témy súvisiace s financiami. Je tiež skúseným audítorom, ktorý v minulosti poskytoval externý audit a iné uisťovacie služby širokému spektru klientov prevažne v oblasti maloobchodu, výroby, technológií a prieskumu, a to vo verejných aj súkromných spoločnostiach na Slovensku a na Novom Zélande. Je autorizovaným účtovníkom a členom Asociácie certifikovaných účtovníkov (FCCA).