Staňte sa partnerom Ekonomickej olympiády

Staňte sa partnerom Ekonomickej olympiády

Ekonomickú olympiádu podporujú viaceré významné slovenské i zahraničné inštitúcie. Stále hľadáme aj ďalších partnerov, ktorí majú záujem podporiť naše aktivity a takto nám umožniť poskytnúť študentom lepšiu organizáciu súťaže, prestížnejší a kvalitnejší priebeh celého podujatia.

Prečo sa oplatí podporiť Ekonomickú olympiádu?

Vďaka Vašej podpore vieme osloviť ešte väčší počet stredoškolských študentov pomocou reklamy na školách, či komunikáciou cez sociálne siete. Pomocou online testovania zapojíme tisícky študentov, ktorí získajú prehľad o širokom zábere ekonómie, pomocou otázok osadených do praktického kontextu.

Stanete sa súčasťou najväčšej ekonomicko-finančnej súťaže na Slovensku, ktorá vo svojom 2. ročníku zapojila viac ako 5300 stredoškolákov. Získate možnosť osloviť najtalentovanejších mladých ľudí z celého Slovenska. Odprezentujete svoju spoločnosť pred širokou verejnosťou, študentmi či odborníkmi z verejného, súkromného a neziskového sektora.

V prípade, že máte záujem stať sa oficiálnym partnerom Ekonomickej olympiády, kontaktujte nás prosím e-mailom na: monika.budzak@iness.sk 

Štefan Máj z Nadácie Slovenskej sporiteľne odovzdáva cenu za 2. miesto v celoslovenskom finále Ekonomickej olympiády 2018/2019.
Foto: Milan David, Trend – týždenník o ekonomike a podnikaní