Zoznam zaregistrovaných škôl

Zoznam zaregistrovaných škôl k 5.12.2018

KrajNázov školyAdresa
BanskobystrickýStredná odborná škola ŽarnovicaBystrická 4, 96681 Žarnovica
BanskobystrickýSúkromná hotelová akadémia, n.o.Drieňová 12, Banská Štiavnica
BanskobystrickýSúkromné gymnázium Železiarne PodbrezováDružby 554/64
BanskobystrickýGymnázium Milana RúfusaJ. Kollára 2, Žiar nad Hronom
BanskobystrickýObchodná akadémiaJ.G.Tajovského 25
BanskobystrickýObchodná akadémia LučenecLúčna 4
BanskobystrickýSúkromná stredná odborná škola podnikania ZvolenNámestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
BanskobystrickýStredná odborná škola obchodu a služieb Nová BaňaOsvety č. 17, Nová Baňa
BanskobystrickýSúkromné gymnáziumP. Križku 390/4
BanskobystrickýGymnázium A.H.ŠkultétyhoŠkolská 21
BanskobystrickýSúkromná obchodná akadémiaSNP 16, 965 01 Žiar nad Hronom
BanskobystrickýGymnázium Jána Chalupku BreznoŠtúrova 13
BanskobystrickýSpojená školaŠtúrova 848
BanskobystrickýStredná odborná škola informačných technológiíTajovského 30, 975 90 Banská Bystrica
BratislavskýBilinguálne gymnázium Česká 10Česká 10
BratislavskýStredná priemyselná škola stavebná a geodetickáDrieňová 35
BratislavskýObchodná akadémiaDudova 4
BratislavskýGymnázium Alberta EinsteinaEinsteinova 35
BratislavskýGymnáziumGrösslingová 18
BratislavskýGymnázium Ivana HorváthaIvana Horvátha 14
BratislavskýGymnáziumLadislava Sáru 1
BratislavskýGymnázium MetodovaMetodova 2
BratislavskýObchodná akadémiaMyslenická 1
BratislavskýObchodná akadémiaNevädzová 3
BratislavskýGymnázium Jura Hronca, Spojená škola NovohradskáNovohradská 3
BratislavskýObchodná akadéniaRačianska 107
BratislavskýŠkola pre mimoriadne nadané deti a gymnaziumTeplická 7
BratislavskýGymnázium, Ul. 1. mája 8, MalackyUl. 1. mája 8, 901 01 Malacky
BratislavskýSúkromná obchodná akadémia
PROFI-KAMO
Dudvážska 6
BratislavskýStredná priemyselná škola elektrotechnickáZochova 9
KošickýObchodná akadémia RožňavaAkademika Hronca 8
KošickýGymnázium, Alejová 1, KošiceAlejová 1
KošickýStredná priemyselná škola dopravnáHlavná 113
KošickýSOŠ - SzakkozépiskolaHlavná 54
KošickýGymnázium-Gimnázium Kráľovský ChlmecHorešská 18
KošickýGymnázium, Javorová 16Javorová 16
KošickýHotelová akadémiaJužná trieda 10, 040 01 Košice
KošickýObchodná akadémiaKapušianska 2
KošickýSúkromné gymnázium Katkin park 2, KošiceKatkin park 2
KošickýStredná priemyselná škola strojníckaKomenského 2
KošickýObchodná akadémiaKomenského 3425/18
KošickýStredná priemyselná škola elektrotechnickáKomenského 44
KošickýGymnáziumKpt. Nálepku 6
KošickýStredná odborná škola technickáKukučínova 23, Košice
KošickýStredná zdravotnícka školaKukučínova 40, Košice
KošickýStredná zdravotnícka školaKukučínova 40, Košice
KošickýGymnáziumĽ. Štúra 26
KošickýGymnázium KrompachyLorencova 46
KošickýSOŠ automobilová KošiceMoldavská cesta 2, 041 99
KošickýStredná odborná škola obchodu a služieb SobranceNámestie slobody 12, Sobrance
KošickýStredná odborná školaOstrovského 1, Košice
KošickýSSOŠE TerciumPalackého 14, 04001 Košice
KošickýGymnáziumPark mládeže 5
KošickýGymnázium, Poštová 9, KošicePoštová 9
KošickýSúkromná stredná odborná škola PostupimskáPostupimská 37
KošickýStredná odborná škola obchodu a sluziebŠkolská 4 071 01 michalovce
KošickýGymnázium Šrobárova1 KošiceŠrobárova 1
KošickýStredná odborná škola ekonomickáStojan 1
KošickýObchodná akadémiaWatsonova 61
NitrianskyGymnázium, Ul. 17.novembra 118017. novembra 1180/16
NitrianskyObchodná akadémia Zlaté MoravceBernolákova 26
NitrianskyGymnáziumBernolákova 37
NitrianskyStredná priemyselná škola stavebná v NitreCabajská 4
NitrianskyStredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnickáF. Hečku 25
NitrianskyGymnázium sv. Cyrila a MetodaFarská 19
NitrianskyObchodná akadémiaKálmána Kittenbergera 2
NitrianskyGymnázium Nové ZámkyM. R. Štefánika 16
NitrianskyGymnázium Andreja Vrábla LeviceMierová 5
NitrianskyObchodná akadémiaNám. hrdinov 7
NitrianskyStredná odborná škola dreváska, Pílska 7, TopoľčanyPílska 7, Topoľčany
NitrianskyKatalícka spojená škola, Gymnázium sv. Vincenta de Paul LeviceSaratovská 87
NitrianskyGymnázium VrábleŠkolská 26
NitrianskyGymnázium Janka Kráľa v Zlatých MoravciachSlov.národ.povstania 3
NitrianskySOŠ hotelových služieb a obchoduZdravotnícka 3, Nové Zámky
NitrianskyPiaristické gymnázium sv. Jozefa KalazanskéhoPiaristická 6
PrešovskýHotelová akadėmia PrešovBaštová 32, Prešov
PrešovskýSpojená škola, Obchodná akadémiaCentrálna 464
PrešovskýObchodná akadémiaDaxnerova 88
PrešovskýSpojená škola Dominika TatarkuDominika Tatarku 4666/7
PrešovskýKatolícka spojená škola sv. MikulášaDuklianska 16
PrešovskýObchodná akadémiaJarmočná 132
PrešovskýObchodná akadémia HumennéKomenského 1
PrešovskýGymnáziumKomenského 13
PrešovskýGymnázium arm. gen. L. SvoboduKomenského 4
PrešovskýStredná priemyselná škola technická BardejovKomenského 5
PrešovskýGymnáziumKonštantínova 64
PrešovskýStredná odborná škola služiebKošická 20, Prešov
PrešovskýGymnázium, Kukučínova 4239/1, PopradKukučínova 4239/1
PrešovskýStredná odborná škola služieb Majstra PavlaKukučínova 9, 054 27 Levoča
PrešovskýStredná odborná škola podnikaniaMasarykova 24, 081 79 Prešov
PrešovskýStredná priemyselná škola techniky a dizajnu PopradMnoheľova 828
PrešovskýHotelová akadémia Otta BruckneraMUDr. Alexandra 29, Kežmarok 06001
PrešovskýGymnázium Jána Adama RaymanaMudroňova 20
PrešovskýObchodná akadémia PopradMurgašova 94
PrešovskýStredná odborná škola remesiel a služiebOkružná 761/25
PrešovskýStredná priemyselná školaPartizánska 1059
PrešovskýStredná priemyselná škola elektrotechnickáPlzenská 1
PrešovskýStredná odborná škola gastronómie a sluziebSídlisko duklianskych hrdinov 3




PrešovskýCirkevná spojená škola Vranov nad TopľouŠkolská 650
PrešovskýStredná odborná škola SninaSládkovičova 2723/120, Snina
PrešovskýStredná zdravotnícka škola PrešovSládkovičova 36
PrešovskýSúkromná stredná odborná škola ELBASmetanova 2
PrešovskýSúkromná stredná odborná školaSNP 1253 Poprad
PrešovskýStredná odborná škola polytechnická J.A.Baťu SVITŠtefánikova 219/4
PrešovskýGymnázium SninaŠtudentská 4
PrešovskýGymnázium sv. Moniky, PrešovTarasa Ševčenka 1
PrešovskýSúkromné gymnáziumUl.29.augusta 4, Bardejov
PrešovskýObchodná akadémiaVolgogradská 3
TrenčianskyGymnázium Ľ.Štúra Trenčín1. mája 170/2
TrenčianskyPiaristická spojená škola Františka Hanáka, organizačná zložka SOŠA. Hlinku 44
TrenčianskyObchodná akadémia, PrievidzaF. Madvu 2
TrenčianskySpojená škola sv. JozefaKlčové 87
TrenčianskyGymnáziumKomenského 2/1074
TrenčianskySúkromné gymnázium FUTURUMKožušnícka 2, Trenčín
TrenčianskyStredná odborná škola HandlováLipová 8
TrenčianskySúkromná stredná odborná školaM.R. Štefánika 379/19, Trenčín
TrenčianskyObchodná akadémia Milana HodžuMartina Rázusa 1, 911 29 Trenčín
TrenčianskyStredná odborná škola Jána Antonína BaťuNámestie SNP 5, 958 01 Partizánske
TrenčianskyStredná priemyselná škola Dubnica nad VáhomObrancov mieru 343/1
TrenčianskyStredná odborná škola strojníckaPartizánska cesta 76
TrenčianskyStredná odborná škola PruskéPruské 294, 018 52 Pruské
TrenčianskyGymnáziumŠkolská 2
TrenčianskyGymnázium Považská BystricaŠkolská 234/8
TrenčianskyDopravná akadémiaŠkolská 66, Trenčín
TrenčianskySPŠSlov. partizánov 1132/52
TrenčianskyStredná umelecká škola TrenčínStaničná 8, Trenčín
TrenčianskyStredná odborná škola obchodu a služiebUl. P. Jilemnického 24, Trenčín
TrenčianskyGymnázium PúchovUl.1.mája 905, Púchov
TrenčianskyPiaristická spojená škola Františka Hanáka - SOŠA. Hlinku 44
TrnavskýStredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Zavarská 9 Trnava
TrnavskýGymnázium J.B. Magina VrbovéBeňovského 358/100
TrnavskýStredná odborná škola Jozefa ČabelkuBernolákova 383/10, 908 51 Holíč
TrnavskýObchodná akadémia , Veľký MederBratislavská 38
TrnavskýStredná priemyselná škola elektrotechnickáBrezová 2
TrnavskýObchodná akadémia SenicaDlhá 256/10
TrnavskýSúkromná stredná odborná škola podnikaniaHollého 1380
TrnavskýGymnázium Angely MericiHviezdoslavova 10
TrnavskýGymnázium Ivana KupcaKomenského 13
TrnavskýGymnázium Vojtecha MihálikaKostolná 119/8
TrnavskýObchodná akadémia, Kukučínova 2, TrnavaKukučínova 2
TrnavskýStredná odborná škola obchodu a služieb Lomonosovova 2797/6 TrnavaLomonosovova 2797/6 Trnava
TrnavskýSúkromná stredná odborná škola Via Humana SkalicaMalá hora 3
TrnavskýObchodná akadémiaMládežnícka 158/5
TrnavskýStredná odborná školaNerudova 13, 920 01 Hlohovec
TrnavskýStredná odborná škola obchodu a služieb GalantaUl. Z. Kodálya 765
TrnavskýStredná odborná škola, V. Paulínyho Tótha 31/5, SenicaV. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica
TrnavskýStredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidiekuZavarská 9 91728 Trnava
TrnavskýSúkromná stredná odborná škola obchodu a služieb s VJMBátorové Kosihy 35
Trnavský Gymnázium Jána HolléhoNa hlinách 7279/30
ŽilinskýStredná obchodná škola obchodu a služieb Čadca17. novembra 2579, 022 01 Čadca
ŽilinskýObchodná akadémia Dušana Metoda Janotu17. novembra 2701
ŽilinskýStredná odborná škola podnikania a služiebHattalova 968/33, 029 01 Námestovo
ŽilinskýSpojená školaHlavná 2
ŽilinskýGymnáziumHlinská 29
ŽilinskýSpojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu Turčianske TepliceHorné Rakovce 1440/29
ŽilinskýSúkromná stredná odborná škola Pro scholarisJarná 13
ŽilinskýGymnáziumJavorová 5
ŽilinskýEvanjelická spojená školaKomenského 10
ŽilinskýBilingválne gymnázium Milana HodžuKomenského 215
ŽilinskýGymnázium M. M. Hodžu Liptovský MikulášM. M. Hodžu 860/9
ŽilinskýGymnázium Viliama Pulinyho-Tótha v MartineMalá hora 3
ŽilinskýSpojané škola TvrdošínMedvedzie 133/1, Tvrdošín
ŽilinskýGymnázium v RužomberkuMoyzesova 21, 03401
ŽilinskýObchodná akadémiaNábrežie K.Petroviča 1571
ŽilinskýStredná priemyselná škola informačných technológiíNábrežná 1325
ŽilinskýSúkromná stredná odborná školaSaleziánska 18, 010 01 Žilina
ŽilinskýStredná odborná škola podnikania,Sasinkova 45
ŽilinskýStredná odborná škola polytechnickáSládkovičova ulica 104
ŽilinskýStredná odborná škola obchodu a služiebStavbárska 11, 036 80 Martin
ŽilinskýGymnázium bilingválneTomáša Ružičku 3
ŽilinskýGymnáziumVaršavská cesta 1
ŽilinskýObchodná akadémiaVeľká okružná 32
ŽilinskýStredná odborná škola dopravná Martin - PriekopaZelená 2, 036 08 Martin - Priekopa
ŽilinskýGymnázium Martina Hattalu TrstenáŽelezničiarov 278
ŽilinskýSpojená Škola Tvrdošín SOŠMedvedzie 133/1
ŽilinskýGymnázium Veľká okružná 2Veľká okružná 22